Kdo je to?
Kdo je to Monika Babišová? Životopis Monika Babišová, lidé, osobnosti z různé

Kdo je to Monika Babišová?

Kdo je to Monika Babišová? Stručný životopis

Monika Babišová, někdejší sekretářka ve společnosti Agrofert, je partnerkou ministra financí a předsedy hnutí ANO Andreje Babiše. Není za něj provdaná, ale používá jeho příjmení. Mají syna a dceru. Babišová se věnuje navrhování designu interiérů.Kdo je to Monika Babišová? Životopis Monika Babišová, lidé, osobnosti z různé

Budeme rádi, pokud budete tuto stručnou biografii s osobou Monika Babišová sdílet s přáteli na Google+, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Základní údaje o osobě Monika Babišová

Národnost: česká
Datum narození: ? 39 let
Místo narození: ?

Víte, co je to Imho? Znáte pojem Pesto? Vzpomněli byste si na význam slova Kvasnice? Pamatujete si definici pojmu Nikasil?

Klíčová slova: etymologie, popis, heslo, Monika Babišová, vysvětlení, definice, význam, co je to Monika Babišová?, přesný význam, přesný výraz, termín, původ slova, kdo to je, pojem, co znamená

Další osobnosti, lidé, pojmy, významy slov, hesla, výrazy

Stručná biografie, resp. životopis osoby Monika Babišová

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Monika Babišová? Kdo to byl Monika Babišová? Kdy se narodil Monika Babišová? Kde se narodil Monika Babišová? Monika Babišová se nachází v sekci různé. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Návštěvníci, omluvte nás prosím, že nestíháme pravidelně aktualizovat texty. Pokuste se též vyhledat osobnost, osobu, člověka Monika Babišová dejme tomu např. v projektu Wikipedie, kde můžete najít rozsáhlejší popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Monika Babišová i v jiné kategorii než je různé.

Nezapomeňte provádět pravidelně upgrade vašeho software. Pouze tak zabráníte virům a malware.