Kdo je to?
Kdo je to Monika Babišová? Životopis Monika Babišová, lidé, osobnosti z různé

Kdo je to Monika Babišová?

Kdo je to Monika Babišová? Stručný životopis

Monika Babišová, někdejší sekretářka ve společnosti Agrofert, je partnerkou ministra financí a předsedy hnutí ANO Andreje Babiše. Není za něj provdaná, ale používá jeho příjmení. Mají syna a dceru. Babišová se věnuje navrhování designu interiérů.Kdo je to Monika Babišová? Životopis Monika Babišová, lidé, osobnosti z různé

Líbí se stručný životopis s osobou Monika Babišová? Pak se podělte s vašimi kamarády, známými a přáteli na Facebooku, Twitteru a Google+ nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Základní informace o osobě Monika Babišová

Národnost: česká
Datum narození: ? 39 let
Místo narození: ?

Víte, co je to Imho? Znáte pojem Pesto? Vzpomněli byste si na význam slova Kvasnice? Pamatujete si definici pojmu Nikasil?

Klíčová slova: heslo, formulace, vysvětlení, různé, definice, co je to Monika Babišová?, etymologie, přesný význam, přesný výraz, co znamená, význam, význam slova, informace, slovo, pojem

Náhodných výběr osobností, odborných pojmů, termínů a slov

Biografie, životopis, kdo je to Monika Babišová?

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Monika Babišová? Kdo to byl Monika Babišová? Kdy se narodil Monika Babišová? Kde se narodil Monika Babišová? Monika Babišová je v kategorii různé. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Uvedené informace jsou bez záruky. Berte v potaz, že uvedené texty nejsou pravidelně aktualizovány. Můžete též zkusit najít osobnost, osobu, člověka Monika Babišová například v internetové encyklopedii Wikipedia, kde naleznete podrobně vysvětlený popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Monika Babišová i v jiné kategorii než je různé.

Nezapomeňte provádět pravidelně upgrade vašeho software. Pouze tak zabráníte virům a malware.