Kdo je to?
Kdo je to Monika Štiková? Životopis Monika Štiková, lidé, osobnosti z různé

Kdo je to Monika Štiková?

Kdo je to Monika Štiková? Stručný životopis

Monika Štiková je poněkud komická postavička českého bulváru. Je to odbarvená korpulentní blondýna, matka někdejší modelky a "celebrity" Ornelly Štikové, současné partnerky podnikatele Josefa Kokty. Štiková se "proslavila" tím, že svou dceru Ornellu "cpala" do bulváru, jak to šlo, sama měla potřebu komentovat na svém Facebooku kdeco, její módní kreace připomínaly róby bohatých ruských paniček. Kromě Ornelly se snažila protlačit i svou mladší dceru Charlotte, která s matkou sdílí kyprou postavu a impozantní vnady. Nakonec se ukázalo, že na rodinu Štikových bylo vypsáno několik exekucí, načež se celá rodina kromě Ornelly, která žije s Koktou, odstěhovala neznámo kam a Štiková se přestala v médiích objevovat (přestala je sama kontaktovat).Kdo je to Monika Štiková? Životopis Monika Štiková, lidé, osobnosti z různé

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Monika Štiková s přáteli a kamarády na Facebooku, Google+ nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Základní údaje o osobě Monika Štiková

Národnost: česká
Datum narození: 42 let

Víte, co je to Klížka? Znáte pojem Perkelt? Vzpomněli byste si na význam slova Želatina? Pamatujete si definici pojmu Paypal?

Klíčová slova: různé, wiki, význam, co je to Monika Štiková?, pojem, popis, kdo je Monika Štiková?, přesný význam, synonymum, formulace, informace, termín, heslo, etymologie, přesný výraz

Náhodná hesla, významy slov, odborné termíny, výrazy, pojmy, osobnosti

Biografie, životopis, kdo je to Monika Štiková?

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Monika Štiková? Kdo to byl Monika Štiková? Kdy se narodil Monika Štiková? Monika Štiková patří do sekce různé. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Bohužel, naše možnosti updatů článků jsou omezené. Můžete též vyzkoušet hledat osobnost, osobu, člověka Monika Štiková třeba v projektu Wikipedia, kde můžete najít podrobný popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Monika Štiková i v jiné kategorii než je různé.

Víte, co je to viz? Víte, že se nejedná o zkratku?