Kdo je to?
Kdo je to Monika Štiková? Životopis Monika Štiková, lidé, osobnosti z různé

Kdo je to Monika Štiková?

Kdo je to Monika Štiková? Stručný životopis

Monika Štiková je poněkud komická postavička českého bulváru. Je to odbarvená korpulentní blondýna, matka někdejší modelky a "celebrity" Ornelly Štikové, současné partnerky podnikatele Josefa Kokty. Štiková se "proslavila" tím, že svou dceru Ornellu "cpala" do bulváru, jak to šlo, sama měla potřebu komentovat na svém Facebooku kdeco, její módní kreace připomínaly róby bohatých ruských paniček. Kromě Ornelly se snažila protlačit i svou mladší dceru Charlotte, která s matkou sdílí kyprou postavu a impozantní vnady. Nakonec se ukázalo, že na rodinu Štikových bylo vypsáno několik exekucí, načež se celá rodina kromě Ornelly, která žije s Koktou, odstěhovala neznámo kam a Štiková se přestala v médiích objevovat (přestala je sama kontaktovat).Kdo je to Monika Štiková? Životopis Monika Štiková, lidé, osobnosti z různé

Líbí se stručný životopis s osobou Monika Štiková? Pak se podělte s vašimi známými a kamarády na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Základní informace o osobě Monika Štiková

Národnost: česká
Datum narození: 42 let

Víte, co je to Klížka? Znáte pojem Perkelt? Vzpomněli byste si na význam slova Želatina? Pamatujete si definici pojmu Paypal?

Klíčová slova: popis, kdo je Monika Štiková?, vysvětlení, definice, wiki, co znamená, co je to Monika Štiková?, termín, synonymum, formulace, význam slova, kdo to je, přesný význam, původ slova, význam

Často hledané výrazy, osobnosti, termíny a odborné pojmy

Stručná biografie, resp. životopis osoby Monika Štiková

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Monika Štiková? Kdo to byl Monika Štiková? Kdy se narodil Monika Štiková? Monika Štiková je v kategorii různé. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Veškeré texty jsou bez záruky. Nemáme možnost pravidelné aktualizace článků. Můžete také vyzkoušet hledat osobnost, osobu, člověka Monika Štiková dejme tomu třeba v internetové encyklopedii Wikipedia, kde naleznete rozsáhlejší text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Monika Štiková i v jiné kategorii než je různé.

Víte, co je to viz? Víte, že se nejedná o zkratku?