Kdo je to?
Kdo je to, byl Pan Odvárka? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Pan Odvárka? Lidé, různé

Kdo je to Pan Odvárka?

Co znamená a jaký je význam slova Pan Odvárka?

Pan Odvárka je věrný divák pořadu Jana Krause Uvolněte se, prosím, který nechyběl na natáčení žádného dílu v Čechách (jeden díl byl natáčen v New Yorku). Otázku, zda je přítomen pan Odvárka, pokládá Kraus vždy na začátku pořadu.Kdo je to, byl Pan Odvárka? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Pan Odvárka? Lidé, různé

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Pan Odvárka s vašimi známými a kamarády na Google+, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to Cookies? Znáte pojem Shareware? Vzpomněli byste si na význam slova Přímka? Pamatujete si definici pojmu Osud?

Klíčová slova: původ slova, formulace, co znamená, přesný výraz, kdo to je, synonymum, slovo, termín, pojem, popis, kdo je Pan Odvárka?, vysvětlení, informace, význam slova, wiki

Jaké osobnosti, pojmy, odborné termíny a hesla lidé hledají?

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Pan Odvárka

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Pan Odvárka? Kdo to byl Pan Odvárka? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Pan Odvárka? Definice pojmu Pan Odvárka patří do sekce různé. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Uvedené informace jsou bez záruky. Bohužel, naše možnosti updatů článků jsou omezené. Můžete též vyzkoušet hledat pojem, slovo, termín, definici kupř. v projektu Wikipedia, kde můžete najít komplexní popis. Berte prosím v úvahu, že stejná slova mohou mít více významů v různých oborech lidské činnosti. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci různé.

Znáte pojem plugin nebo chipset?