Kdo je to?
Kdo je to, byl Pěstoun? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Pěstoun? Lidé, různé

Kdo je to Pěstoun?

Co znamená a jaký je význam slova Pěstoun?

Pěstoun je označení osoby nebo páru, který zajišťuje náhradní rodinnou výchovu pěstounskou péčí. Pěstouna určuje soud, většinou se jedná o případy, kdy o dítě nemůže řádně pečovat rodič či poručník. Péči řídí a kontroluje stát, který zajišťuje i hmotnou podporu.
Pěstounům se svěřují i děti postižené nebo s různými poruchami, které nejsou vhodné pro adopci a musely by tak zůstat v ústavní péči. Pěstoun pozbývá práv v okamžiku zletilosti dítěte nebo tehdy, když dítě nabyde svéprávnosti.Kdo je to, byl Pěstoun? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Pěstoun? Lidé, různé

Sdílejte tuto stránku se slovem Pěstoun s přáteli na sociálních sítích Google+, Facebook či Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to Zápočet? Znáte pojem Kiteboarding? Vzpomněli byste si na význam slova Proudový chranič? Pamatujete si definici pojmu Epilepsie?

Klíčová slova: význam pojmu, termín, kdo je Pěstoun?, slovo, wiki, Pěstoun, synonymum, přesný význam, co znamená, význam, informace, formulace, heslo, různé, popis

Další osobnosti, lidé, pojmy, významy slov, hesla, výrazy

Vysvětlení významu slova Pěstoun, definice, vysvětlení pojmu

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Pěstoun? Kdo to byl Pěstoun? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Pěstoun? Definice pojmu Pěstoun je v kategorii různé. Text napsán pro Superia.cz. Veškeré texty jsou bez záruky. Věříme, že chápete, že texty nemohou být často aktualizovány. Zkuste též najít výraz, definici, slovo, termín dejme tomu např. na stránkách projektu Wikipedia, kde naleznete nejspíše mnohem podrobnější text. Berte prosím v úvahu, že stejná slova mohou mít více významů v různých oborech lidské činnosti. Zkuste proto termín Pěstoun hledat i v jiných kategoriích (než různé).

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.