Kdo je to?
Kdo je to, byl Pěstoun? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Pěstoun? Lidé, různé

Kdo je to Pěstoun?

Co znamená a jaký je význam slova Pěstoun?

Pěstoun je označení osoby nebo páru, který zajišťuje náhradní rodinnou výchovu pěstounskou péčí. Pěstouna určuje soud, většinou se jedná o případy, kdy o dítě nemůže řádně pečovat rodič či poručník. Péči řídí a kontroluje stát, který zajišťuje i hmotnou podporu.
Pěstounům se svěřují i děti postižené nebo s různými poruchami, které nejsou vhodné pro adopci a musely by tak zůstat v ústavní péči. Pěstoun pozbývá práv v okamžiku zletilosti dítěte nebo tehdy, když dítě nabyde svéprávnosti.Kdo je to, byl Pěstoun? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Pěstoun? Lidé, různé

Definici slova Pěstoun můžete sdílet se známými na Facebooku, Google+ nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to Zápočet? Znáte pojem Kiteboarding? Vzpomněli byste si na význam slova Proudový chranič? Pamatujete si definici pojmu Epilepsie?

Klíčová slova: různé, co znamená, etymologie, co je to Pěstoun?, informace, popis, formulace, význam slova, původ slova, definice, kdo to je, význam, význam pojmu, kdo je Pěstoun?, wiki

Vybrané odborné pojmy, slova, osobnosti, termíny

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Pěstoun

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Pěstoun? Kdo to byl Pěstoun? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Pěstoun? Definice pojmu Pěstoun patří do sekce různé. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Chápejte, že nemáme prostředky na pravidelnou aktualizaci. Můžete se pokusit také najít pojem, text, definici, třeba na webovkách projektu Wikipedia, kde můžete najít o mnoho podrobnější text. Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic podle toho o jaký obor se jedná. Zkuste najít odborný termín i v jiné sekci než v různé.

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.