Kdo je to?
Kdo je to Petr Chobot? Životopis Petr Chobot, lidé, osobnosti z různé

Kdo je to Petr Chobot?

Kdo je to Petr Chobot? Stručný životopis

Petr Chobot je kontroverzní léčitel, sám sebe označuje za terapeuta a biologa. Uvádí o sobě, že navštěvuje šamany v Amazonii a že bojuje za ochranu tamní přírody. Tvrdí se o sobě, že je odborníkem na tzv. indiánské meditace. Na internetu jsou však k nalezení i články, které před jeho praktikami důrazně varují a uvádějí událost z roku 2001, kdy Chobot podal na jedné z meditací 32 lidem nebezpečnou drogu a trestu se vyhnul kvůli tomu, že byl označen za duševně nemocného.Kdo je to Petr Chobot? Životopis Petr Chobot, lidé, osobnosti z různé

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je Petr Chobot? s kolegy na sociálních sítích Google+, Facebook či Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Základní informace o osobě Petr Chobot

Národnost: česká
Datum narození: 3.7.1967
Místo narození: Tábor

Víte, co je to Obrok? Znáte pojem Adenovirus? Vzpomněli byste si na význam slova Číslovka? Pamatujete si definici pojmu Recenze?

Klíčová slova: původ slova, synonymum, informace, definice, kdo to je, popis, popis, význam pojmu, vysvětlení, pojem, termín, přesný význam, Petr Chobot, wiki, co je to Petr Chobot?

Výběr náhodných osobností, odborných termínů, pojmů a hesel

Životopis, kdo je Petr Chobot? Stručná biografie

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Petr Chobot? Kdo to byl Petr Chobot? Kdy se narodil Petr Chobot? Kde se narodil Petr Chobot? Petr Chobot je v sekci různé. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Možnost chyb vyhrazena. Nemůžeme pravidelně aktualizovat všechny texty. Zkuste najít osobnost, osobu, člověka Petr Chobot dejme tomu například v projektu Wikipedia.cz, kde naleznete podrobnější popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Petr Chobot i v jiné kategorii než je různé.

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.