Kdo je to?
Kdo je to Petr Chobot? Životopis Petr Chobot, lidé, osobnosti z různé

Kdo je to Petr Chobot?

Kdo je to Petr Chobot? Stručný životopis

Petr Chobot je kontroverzní léčitel, sám sebe označuje za terapeuta a biologa. Uvádí o sobě, že navštěvuje šamany v Amazonii a že bojuje za ochranu tamní přírody. Tvrdí se o sobě, že je odborníkem na tzv. indiánské meditace. Na internetu jsou však k nalezení i články, které před jeho praktikami důrazně varují a uvádějí událost z roku 2001, kdy Chobot podal na jedné z meditací 32 lidem nebezpečnou drogu a trestu se vyhnul kvůli tomu, že byl označen za duševně nemocného.Kdo je to Petr Chobot? Životopis Petr Chobot, lidé, osobnosti z různé

Zaujala vás biografie osobnosti Petr Chobot? Potom se podělte s partnery, kolegy a kamarády na Facebooku, Google+ nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Základní údaje o osobě Petr Chobot

Národnost: česká
Datum narození: 3.7.1967
Místo narození: Tábor

Víte, co je to Obrok? Znáte pojem Adenovirus? Vzpomněli byste si na význam slova Číslovka? Pamatujete si definici pojmu Recenze?

Klíčová slova: wiki, vysvětlení, přesný význam, význam pojmu, formulace, co je to Petr Chobot?, popis, Petr Chobot, pojem, popis, význam slova, původ slova, různé, kdo je Petr Chobot?, etymologie

Jaké osobnosti, pojmy, odborné termíny a hesla lidé hledají?

Stručná biografie, resp. životopis osoby Petr Chobot

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Petr Chobot? Kdo to byl Petr Chobot? Kdy se narodil Petr Chobot? Kde se narodil Petr Chobot? Petr Chobot se nachází v sekci různé. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Veškeré texty jsou bez záruky. Není v našich silách pravidelně aktualizovat texty na tomto webu. Pro aktuální informace zkuste hledat osobnost, osobu, člověka Petr Chobot řekněme například v internetové Wikipedii, kde můžete najít podrobný popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Petr Chobot i v jiné kategorii než je různé.

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.