Kdo je to?
Kdo je to, byl Podnájemník? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Podnájemník? Lidé, různé

Kdo je to Podnájemník?

Jaký je význam slova Podnájemník? Co to znamená?

Podnájemník je osoba, která užívá nemovitost nebo její část na základě podnájemní smlouvy. Podnájemník neuzavírá smlouvu s vlastníkem nemovitosti, ale s nájemcem, který má s vlastníkem uzavřenu nájemní smlouvu. Vlastník nemovitost (pronajímatel) však musí s možností podnájmu souhlasit. Příkladem může být pronájem velkého bytu studentovi, který dále uzavírá podnájemní smlouvy na jednotlivé místnosti s ostatními studenty. Podnájemní smlouvu je nutné uzavřít v případě družstevního bytu, který družstevník obývá na základě nájemní smlouvy. Podnájemní smlouva nemá striktní zákonná omezení jako nájemní smlouva - podnájemník bývá v horší pozici oproti nájemníkovi. Proto občas dochází k účelovému pronájmu a podnájmu nemovitosti přes prostředníka, aby měl pronajímatel výhodnější podmínky.Kdo je to, byl Podnájemník? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Podnájemník? Lidé, různé

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Podnájemník? s vašimi přáteli na Google+ nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to Chudokrevnost? Znáte pojem Sudé číslo? Vzpomněli byste si na význam slova Recese? Pamatujete si definici pojmu Mezonetový byt?

Klíčová slova: pojem, původ slova, slovo, kdo je Podnájemník?, různé, popis, vysvětlení, informace, význam pojmu, wiki, Podnájemník, co je to Podnájemník?, formulace, popis, termín

Náhodných výběr z osobností, slov odborných termínů, pojmů a hesel

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Podnájemník

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Podnájemník? Kdo to byl Podnájemník? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Podnájemník? Definice pojmu Podnájemník je v kategorii různé. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Berte v potaz, že uvedené texty nejsou pravidelně aktualizovány. Pokuste se také najít pojem, slovo, termín, výraz třeba ve známé Wikipedii, kde naleznete nejspíš podrobnější text. Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů podle toho o jaký obor se jedná. Vyzkoušet tak můžete i příslušná homonyma a synonyma v jiných sekcích než různé.

Chcete se dozvědět kdo slaví svátek (jmeniny) na Slovensku, v Polsku, Německu nebo v České republice? Pak se podívejte na web obsahující kalendář svátků.