Kdo je to?
Kdo je to, byl Pojistitel? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Pojistitel? Lidé, různé

Kdo je to Pojistitel?

Jaký je význam slova Pojistitel? Co to znamená?

Jako pijistitel je označován ten, kdo se zavazuje poskytnout ve sjednaném rozsahu plnění, nastane-li nahodilá událost v pojistné smlouvě blíže označená. Obvykle je pojistitelem pojišťovna.Kdo je to, byl Pojistitel? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Pojistitel? Lidé, různé

Líbí se vám definice kdo je to Pojistitel? Pak se podělte s partnery, kolegy a kamarády na Google+ nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to Paypal? Znáte pojem Malvice? Vzpomněli byste si na význam slova Kondiční cvičení? Pamatujete si definici pojmu Přirovnání?

Klíčová slova: popis, co je to Pojistitel?, vysvětlení, kdo je Pojistitel?, přesný výraz, termín, synonymum, kdo to je, původ slova, Pojistitel, popis, přesný význam, definice, heslo, co znamená

Výběr osobností, pojmů, výrazů, odborných termínů a slov

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Pojistitel

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Pojistitel? Kdo to byl Pojistitel? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Pojistitel? Definice pojmu Pojistitel je v kategorii různé. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Texty mohou obsahovat chyby. Berte v potaz, že uvedené texty nejsou pravidelně aktualizovány. Zkuste hledat pojem, definici, text, výraz třeba v projektu Wikipedia, kde naleznete nejspíš podrobnější text. Berte na vědomí, že pojmy mohou mít více významů podle toho o jaký obor se jedná. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než různé.

Náš tip. Seznam textových blahopřání ke sňatku, k výročí nebo k narozeninám.