Kdo je to?
Kdo je to, byl Pojistitel? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Pojistitel? Lidé, různé

Kdo je to Pojistitel?

Jaký je význam slova Pojistitel? Co to znamená?

Jako pijistitel je označován ten, kdo se zavazuje poskytnout ve sjednaném rozsahu plnění, nastane-li nahodilá událost v pojistné smlouvě blíže označená. Obvykle je pojistitelem pojišťovna.Kdo je to, byl Pojistitel? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Pojistitel? Lidé, různé

Sdílejte tuto stránku se slovem Pojistitel s vašimi kamarády, známými a přáteli na Google+ nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to Paypal? Znáte pojem Malvice? Vzpomněli byste si na význam slova Kondiční cvičení? Pamatujete si definici pojmu Přirovnání?

Klíčová slova: význam pojmu, popis, synonymum, přesný výraz, etymologie, slovo, wiki, informace, kdo to je, pojem, význam slova, kdo je Pojistitel?, přesný význam, různé, co znamená

Náhodných výběr osobností, hesel, pojmů a odborných termínů

Vysvětlení významu slova Pojistitel, definice, vysvětlení pojmu

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Pojistitel? Kdo to byl Pojistitel? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Pojistitel? Definice pojmu Pojistitel je v kategorii různé. Text napsán pro Superia.cz. Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Věříme, že chápete, že texty nemohou být často aktualizovány. Zkuste najít pojem, definici, text, výraz řekněme například v populární Wikipedii, kde naleznete delší popis. Berte na vědomí, že pojmy mohou mít více významů podle toho o jaký obor se jedná. Vyzkoušet tak můžete i příslušná homonyma a synonyma v jiných sekcích než různé.

Náš tip. Seznam textových blahopřání ke sňatku, k výročí nebo k narozeninám.