Kdo je to?
Kdo je to, byl Pojistník? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Pojistník? Lidé, různé

Kdo je to Pojistník?

Jaký je význam slova Pojistník? Co to znamená?

Pojistník je chápán jako osoba, která uzavřela pojistnou smlouvu, a to bez ohledu na to, vztahuje-li se pojistné krytí k ní, nebo k jiné osobě, která je v roli pojištěného.
Pojištěný je osoba. na jejíž zdraví, život či majetek se vztahuje nějaká forma pojištění ustanovená pojistnou smlouvou. Pojištěný je často zaměňován s termínem pojištěnec, který představuje osobu, k níž se vztahuje veřejné pojištění, tzn. zdravotní a sociální (nemocenské a důchodové) pojištění.Kdo je to, byl Pojistník? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Pojistník? Lidé, různé

Líbí se vám definice kdo je to Pojistník? Pak se podělte s vašimi kamarády na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to Hoax? Znáte pojem Konkubinát? Vzpomněli byste si na význam slova Leidenská mutace? Pamatujete si definici pojmu Závazek?

Klíčová slova: co je to Pojistník?, význam pojmu, popis, vysvětlení, etymologie, popis, přesný význam, definice, kdo to je, synonymum, význam, informace, Pojistník, wiki, různé

Často hledané pojmy, osobnosti, výrazy, odborné termíny a slova

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Pojistník

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Pojistník? Kdo to byl Pojistník? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Pojistník? Definice pojmu Pojistník je v kategorii různé. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Texty mohou obsahovat chyby. Berte v potaz, že uvedené texty nejsou pravidelně aktualizovány. Pokuste se též vyhledat pojem, termín, výraz, heslo dejme tomu například v internetové encyklopedii Wikipedia, kde naleznete rozsáhlejší text. Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy v různém kontextu, v různých oborech. Doporučujeme vám proto zkusit i jinou sekci než je kategorie různé.

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.