Kdo je to?
Kdo je to, byl Pojistník? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Pojistník? Lidé, různé

Kdo je to Pojistník?

Jaký je význam slova Pojistník? Co to znamená?

Pojistník je chápán jako osoba, která uzavřela pojistnou smlouvu, a to bez ohledu na to, vztahuje-li se pojistné krytí k ní, nebo k jiné osobě, která je v roli pojištěného.
Pojištěný je osoba. na jejíž zdraví, život či majetek se vztahuje nějaká forma pojištění ustanovená pojistnou smlouvou. Pojištěný je často zaměňován s termínem pojištěnec, který představuje osobu, k níž se vztahuje veřejné pojištění, tzn. zdravotní a sociální (nemocenské a důchodové) pojištění.Kdo je to, byl Pojistník? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Pojistník? Lidé, různé

Sdílejte tuto stránku se slovem Pojistník se známými na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to Hoax? Znáte pojem Konkubinát? Vzpomněli byste si na význam slova Leidenská mutace? Pamatujete si definici pojmu Závazek?

Klíčová slova: termín, heslo, popis, co je to Pojistník?, slovo, vysvětlení, etymologie, přesný význam, formulace, význam, původ slova, kdo to je, informace, význam pojmu, význam slova

Výběr pojmů, slov, hesel, termínů, výrazů, osobností

Vysvětlení významu slova Pojistník, definice, vysvětlení pojmu

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Pojistník? Kdo to byl Pojistník? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Pojistník? Definice pojmu Pojistník je v kategorii různé. Text napsán pro Superia.cz. Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Věříme, že chápete, že texty nemohou být často aktualizovány. Zkuste najít pojem, termín, výraz, heslo dejme tomu třeba na stránkách projektu Wikipedia, kde naleznete nejspíš komplexnější text. Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy v různém kontextu, v různých oborech. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než různé).

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.