Kdo je to?
Kdo je to, byl Pojistník? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Pojistník? Lidé, různé

Kdo je to Pojistník?

Jaký je význam slova Pojistník? Co to znamená?

Pojistník je chápán jako osoba, která uzavřela pojistnou smlouvu, a to bez ohledu na to, vztahuje-li se pojistné krytí k ní, nebo k jiné osobě, která je v roli pojištěného.
Pojištěný je osoba. na jejíž zdraví, život či majetek se vztahuje nějaká forma pojištění ustanovená pojistnou smlouvou. Pojištěný je často zaměňován s termínem pojištěnec, který představuje osobu, k níž se vztahuje veřejné pojištění, tzn. zdravotní a sociální (nemocenské a důchodové) pojištění.Kdo je to, byl Pojistník? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Pojistník? Lidé, různé

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Pojistník s přáteli na Facebooku, Google+ nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to Hoax? Znáte pojem Konkubinát? Vzpomněli byste si na význam slova Leidenská mutace? Pamatujete si definici pojmu Závazek?

Klíčová slova: formulace, vysvětlení, termín, slovo, popis, pojem, různé, význam, synonymum, přesný význam, co je to Pojistník?, popis, význam pojmu, původ slova, Pojistník

Výběr osobností, pojmů, výrazů, odborných termínů a slov

Co znamená Pojistník? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Pojistník? Kdo to byl Pojistník? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Pojistník? Definice pojmu Pojistník se nachází v kategorii různé. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Neručíme za pravdivost uvedených informací. Pochopte prosím, že definice nemohou být pravidelně aktualizovány. Můžete též zkusit najít výraz, termín, heslo, výraz kupříkladu v projektu Wikipedia, kde můžete najít podrobný popis. Berte na vědomí, že pojmy mohou mít více významů podle toho o jaký obor se jedná. Zkuste hledat odborný výraz Pojistník i v jiné sekci než je kategorie různé.

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.