Kdo je to?
Kdo je to, byl Pojistník? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Pojistník? Lidé, různé

Kdo je to Pojistník?

Jaký je význam slova Pojistník? Co to znamená?

Pojistník je chápán jako osoba, která uzavřela pojistnou smlouvu, a to bez ohledu na to, vztahuje-li se pojistné krytí k ní, nebo k jiné osobě, která je v roli pojištěného.
Pojištěný je osoba. na jejíž zdraví, život či majetek se vztahuje nějaká forma pojištění ustanovená pojistnou smlouvou. Pojištěný je často zaměňován s termínem pojištěnec, který představuje osobu, k níž se vztahuje veřejné pojištění, tzn. zdravotní a sociální (nemocenské a důchodové) pojištění.Kdo je to, byl Pojistník? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Pojistník? Lidé, různé

Líbí se vám definice kdo je to Pojistník? Pak se podělte s vašimi kamarády, známými a přáteli na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Znáte pojem Hoax? Víte, co je to Spořič obrazovky? Víte, co je to Pastis? Pamatujete si definici pojmu Aktivita?

Klíčová slova: vysvětlení, význam, heslo, kdo to je, slovo, přesný význam, kdo je Pojistník?, synonymum, co je to Pojistník?, co znamená, pojem, význam slova, popis, popis, formulace

Doporučujeme tyto osobnosti, pojmy, výrazy a termíny

Vysvětlení významu slova Pojistník, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Pojistník? Kdo to byl Pojistník? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Pojistník? Definice pojmu Pojistník je v kategorii různé. Text vytvořen pro server Superia.cz Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Nemáme možnost pravidelné aktualizace článků. Můžete se pokusit také najít pojem, definici, text, výraz dejme tomu třeba v projektu Wikipedia, kde naleznete rozsáhlejší text. Berte prosím v úvahu, že stejná slova mohou mít více významů v různém kontextu, v různých oborech. Zkuste proto hledat termín Pojistník hledat i v jiných kategoriích (než různé).

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.