Kdo je to?
Kdo je to, byl Příkazce? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Příkazce? Lidé, různé

Kdo je to Příkazce?

Co znamená a jaký je význam slova Příkazce?

Příkazce je označení pro člověka, který pomocí příkazní smlouvy zavazuje příkazníka, aby obstaral nějakou věc či vykonal nějakou činnost. Jedná se o osobu, která dává příkaz bance, aby provedla úhradu nebo v případě inkasa placení.
Tato osoba je oprávněna pro případ úhrady k nakládání s peněžními prostředky, které jsou na účtu plátce, a pokud by šlo o inkaso, také s peněžními prostředky na účtu příjemce.Kdo je to, byl Příkazce? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Příkazce? Lidé, různé

Budeme rádi, pokud budete definici slova Příkazce sdílet s blízkými na sociálních sítích Twitter, Google+ nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to Rádius? Znáte pojem CNC stroj? Vzpomněli byste si na význam slova Vyměřovací základ? Pamatujete si definici pojmu Dyskalkulie?

Klíčová slova: synonymum, význam slova, popis, vysvětlení, slovo, Příkazce, informace, význam pojmu, původ slova, wiki, kdo to je, přesný výraz, formulace, kdo je Příkazce?, co znamená

Často hledaná hesla, osobnosti, odborné termíny, pojmy, slova

Vysvětlení významu slova Příkazce, definice, vysvětlení pojmu

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Příkazce? Kdo to byl Příkazce? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Příkazce? Definice pojmu Příkazce se nachází v sekci různé. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Návštěvníci, omluvte nás prosím, že nestíháme pravidelně aktualizovat texty. Můžete též vyzkoušet hledat výraz, termín, heslo, výraz např. v projektu Wikipedie, kde můžete najít podrobnější text. Berte na vědomí, že pojmy mohou mít více významů podle různých oborů. Zkuste proto hledat termín Příkazce hledat i v jiných kategoriích (než různé).

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.