Kdo je to?
Kdo je to, byl Příkazce? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Příkazce? Lidé, různé

Kdo je to Příkazce?

Co znamená a jaký je význam slova Příkazce?

Příkazce je označení pro člověka, který pomocí příkazní smlouvy zavazuje příkazníka, aby obstaral nějakou věc či vykonal nějakou činnost. Jedná se o osobu, která dává příkaz bance, aby provedla úhradu nebo v případě inkasa placení.
Tato osoba je oprávněna pro případ úhrady k nakládání s peněžními prostředky, které jsou na účtu plátce, a pokud by šlo o inkaso, také s peněžními prostředky na účtu příjemce.Kdo je to, byl Příkazce? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Příkazce? Lidé, různé

Tento text (Příkazce) můžete sdílet se známými na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to Rádius? Znáte pojem CNC stroj? Vzpomněli byste si na význam slova Vyměřovací základ? Pamatujete si definici pojmu Dyskalkulie?

Klíčová slova: co znamená, popis, přesný význam, etymologie, pojem, význam slova, přesný výraz, slovo, kdo to je, co je to Příkazce?, význam pojmu, termín, různé, definice, heslo

Náhodných výběr z osobností, slov odborných termínů, pojmů a hesel

Co znamená Příkazce? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Příkazce? Kdo to byl Příkazce? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Příkazce? Definice pojmu Příkazce je v sekci různé. Text napsán pro Superia.cz. Neručíme za pravdivost uvedených informací. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Můžete také vyzkoušet hledat výraz, heslo, pojem, termín, text, slovo dejme tomu v české verzi Wikipedia.cz, kde naleznete nejspíš komplexnější text. Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů v různém kontextu, v různých oborech. Můžete se proto pokusit najít heslo Příkazce i v jiné sekci než v různé.

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.