Kdo je to?
Kdo je to, byl Rakeťák? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Rakeťák? Lidé, různé

Kdo je to Rakeťák?

Jaký je význam slova Rakeťák? Co to znamená?

Pojem rakeťák může označovat několik věcí:
1) Buzz rakeťák - postavička z animovaného filmu Toy Story, hračka představující kosmonauta.
2) Píseň od skupiny Těžkej pokondr.
3) Název americké komedie z roku 1997, kde je hlavním "hrdinou" nešika, který se nechtěně stal hvězdou první výpravy lidské posádky na Mars.Kdo je to, byl Rakeťák? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Rakeťák? Lidé, různé

Budeme rádi, pokud budete definici slova Rakeťák sdílet s vašimi známými a kamarády na Google+, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to Melancholik? Znáte pojem Prána? Vzpomněli byste si na význam slova Absolutno? Pamatujete si definici pojmu Idiom?

Klíčová slova: popis, různé, formulace, význam pojmu, význam slova, přesný význam, Rakeťák, termín, slovo, vysvětlení, původ slova, synonymum, kdo je Rakeťák?, wiki, co znamená

Výběr pojmů, slov, hesel, termínů, výrazů, osobností

Vysvětlení významu slova Rakeťák, definice, vysvětlení pojmu

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Rakeťák? Kdo to byl Rakeťák? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Rakeťák? Definice pojmu Rakeťák se nachází v sekci různé. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Omlouváme se za možné chyby v textech. Návštěvníci, omluvte nás prosím, že nestíháme pravidelně aktualizovat texty. Můžete se pokusit také najít pojem, výraz, termín, heslo dejme tomu např. v otevřené encyklopedii Wikipedia, kde můžete najít rozsáhlejší popis. Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů v různých oborech lidské činnosti. Zkuste hledání i v jiné sekci webu než v různé.

Znáte pojem plugin nebo chipset?