Kdo je to?
Kdo je to, byl Rebel? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Rebel? Lidé, různé

Kdo je to Rebel?

Jaký je význam slova Rebel? Co to znamená?

Rebel je jedinec, který se proti něčemu bouří, dává výrazně najevo svou nespokojenost se stávající situací. Může se jednat o protest proti politické situaci, ale rebelovat může i dítě v pubertálním věku vůči autoritám, zvláště rodičům. V módě se slovem rebel, rebelka označuje osoba, často nějaká známá osobnost, která se obléká provokativně.Kdo je to, byl Rebel? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Rebel? Lidé, různé

Budeme rádi, pokud budete definici slova Rebel sdílet s kolegy na sociálních sítích Twitter, Google+ nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Pamatujete si definici pojmu Ústava? Pamatujete si definici pojmu Duté vlákno? Vzpomněli byste si na význam slova E-learning? Vzpomněli byste si na význam slova Bio?

Klíčová slova: etymologie, heslo, popis, význam, definice, formulace, původ slova, informace, wiki, přesný výraz, pojem, synonymum, vysvětlení, co znamená, co je to Rebel?

Náhodná hesla, významy slov, odborné termíny, výrazy, pojmy, osobnosti

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Rebel

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Rebel? Kdo to byl Rebel? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Rebel? Definice pojmu Rebel patří do sekce různé. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Texty mohou obsahovat chyby. Doufáme, že chápete, že není v našich silách provádět pravidelnou aktualizaci všech pojmů. Zkuste najít pojem, výraz, termín, heslo řekněme třeba v projektu Wikipedie, kde můžete najít podrobnější text. Jednotlivá slova mohou mít vícero významů podle různých oborů. Zkuste proto hledat termín Rebel hledat i v jiných kategoriích (než různé).

Znáte pojmy jako NFC, Ubuntu nebo Firmware?