Kdo je to?
Kdo je to, byl Respondent? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Respondent? Lidé, různé

Kdo je to Respondent?

Co znamená a jaký je význam slova Respondent?

Respondent je člověk, který se účastní nějakého dotazníkového šetření nebo ankety a odpovídá na otázky.Kdo je to, byl Respondent? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Respondent? Lidé, různé

Sdílejte tuto stránku se slovem Respondent s partnery, kolegy a kamarády na Facebooku, Twitteru a Google+ nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si na význam slova Router? Vzpomněli byste si na význam slova Žahour? Znáte pojem Echinacea? Znáte pojem Chemická kotva?

Klíčová slova: formulace, Respondent, slovo, heslo, význam slova, kdo je Respondent?, etymologie, kdo to je, definice, původ slova, co znamená, význam, popis, přesný význam, přesný výraz

Náhodných výběr osobností, odborných pojmů, termínů a slov

Co znamená Respondent? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Respondent? Kdo to byl Respondent? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Respondent? Definice pojmu Respondent je v sekci různé. Sepsáno redaktory Superia.cz Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Nemůžeme pravidelně aktualizovat všechny texty. Můžete také vyzkoušet hledat výraz, definici, slovo, termín třeba na stránkách projektu Wikipedia, kde naleznete o něco delší text. Berte na vědomí, že pojmy mohou mít více významů v závislosti na oboru a kontextu. Proto případně zapátrejte po pojmu Respondent i v jiných kategoriích (než různé).

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.