Kdo je to?
Kdo je to, byl Samoživitelka? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Samoživitelka? Lidé, různé

Kdo je to Samoživitelka?

Co znamená a jaký je význam slova Samoživitelka?

Samoživitelka je matka, která sama pečuje o nezletilé dítě. Může se jednat o svobodnou matku, vdovu nebo rozvedenou ženu. V případě, že má nízký a nedostačující příjem, může samoživitelka čerpat určité sociální dávky.



Kdo je to, byl Samoživitelka? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Samoživitelka? Lidé, různé

Budeme rádi, pokud budete definici slova Samoživitelka sdílet s vašimi kamarády na sociálních sítích Twitter, Google+ nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to Koronarografie? Znáte pojem Tiché víno? Vzpomněli byste si na význam slova Činžovní dům? Pamatujete si definici pojmu Voucher?

Klíčová slova: původ slova, etymologie, přesný význam, co znamená, význam pojmu, synonymum, vysvětlení, Samoživitelka, pojem, kdo je Samoživitelka?, význam, popis, heslo, kdo to je, přesný výraz

Náhodná hesla, významy slov, odborné termíny, výrazy, pojmy, osobnosti

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Samoživitelka

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Samoživitelka? Kdo to byl Samoživitelka? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Samoživitelka? Definice pojmu Samoživitelka patří do sekce různé. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Uvedené informace jsou bez záruky. Chápejte, že nemáme prostředky na pravidelnou aktualizaci. Zkuste též najít pojem, text, definici, řekněme třeba v projektu Wikipedie, kde můžete najít podrobnější text. Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic podle různých oborů. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než různé).

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.