Kdo je to?
Kdo je to, byl Samoživitelka? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Samoživitelka? Lidé, různé

Kdo je to Samoživitelka?

Co znamená a jaký je význam slova Samoživitelka?

Samoživitelka je matka, která sama pečuje o nezletilé dítě. Může se jednat o svobodnou matku, vdovu nebo rozvedenou ženu. V případě, že má nízký a nedostačující příjem, může samoživitelka čerpat určité sociální dávky.Kdo je to, byl Samoživitelka? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Samoživitelka? Lidé, různé

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Samoživitelka se známými na sociálních sítích Twitter, Google+ nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to Koronarografie? Znáte pojem Tiché víno? Vzpomněli byste si na význam slova Činžovní dům? Pamatujete si definici pojmu Voucher?

Klíčová slova: význam, popis, synonymum, kdo to je, definice, etymologie, co znamená, Samoživitelka, vysvětlení, původ slova, co je to Samoživitelka?, informace, formulace, pojem, význam slova

Další vybraná hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy

Vysvětlení významu slova Samoživitelka, definice, vysvětlení pojmu

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Samoživitelka? Kdo to byl Samoživitelka? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Samoživitelka? Definice pojmu Samoživitelka se nachází v sekci různé. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Veškeré texty jsou bez záruky. Není v našich silách pravidelně aktualizovat texty na tomto webu. Pokuste se také najít pojem, text, definici, např. v projektu Wikipedia, kde můžete najít nejspíše podrobnější text. Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic podle různých oborů. Zkuste hledat odborný výraz Samoživitelka i v jiné sekci než je kategorie různé.

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.