Kdo je to?
Kdo je to, byl Senior? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Senior? Lidé, různé

Kdo je to Senior?

Jaký je význam slova Senior? Co to znamená?

Senior je synonymem ke slovu důchodce a označuje staršího člověka.



Kdo je to, byl Senior? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Senior? Lidé, různé

Budeme rádi, pokud budete definici slova Senior sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na Facebooku, Google+ nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Pamatujete si definici pojmu Koleda? Pamatujete si definici pojmu Černá stavba? Vzpomněli byste si na význam slova Editace? Vzpomněli byste si na význam slova Pixel?

Klíčová slova: přesný význam, různé, synonymum, význam pojmu, popis, co znamená, formulace, slovo, pojem, vysvětlení, heslo, přesný výraz, co je to Senior?, kdo je Senior?, význam

Často hledaná hesla, osobnosti, odborné termíny, pojmy, slova

Vysvětlení významu slova Senior, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Senior? Kdo to byl Senior? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Senior? Definice pojmu Senior se nachází v sekci různé. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Litujem, že není v našich silách provádět pravidelně aktualizace všech textů. Zkuste najít pojem, výraz, termín, heslo řekněme například v projektu Wikipedie, kde můžete najít o mnoho podrobnější text. Jednotlivé výrazy mají často víc významů podle toho o jaký obor se jedná. Proto případně zapátrejte po pojmu Senior i v jiných kategoriích (než různé).

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.