Kdo je to?
Kdo je to Sofie Chrtková? Životopis Sofie Chrtková, lidé, osobnosti z různé

Kdo je to Sofie Chrtková?

Kdo je to Sofie Chrtková? Stručný životopis

Sofie Chrtková je novinářka a blogerka. Své blogy a články uveřejňuje na webu vasevec.cz nebo na parlamentnilisty.cz i jinde.Kdo je to Sofie Chrtková? Životopis Sofie Chrtková, lidé, osobnosti z různé

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je Sofie Chrtková? s přáteli na Facebooku, Twitteru a Google+ nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Základní informace o osobě Sofie Chrtková

Národnost: česká

Víte, co je to Jistina? Znáte pojem Lobotomie? Vzpomněli byste si na význam slova Xylitol? Pamatujete si definici pojmu Patch?

Klíčová slova: synonymum, popis, význam, pojem, wiki, původ slova, formulace, slovo, definice, termín, přesný význam, význam pojmu, kdo to je, význam slova, heslo

Výběr osobností, pojmů, výrazů, odborných termínů a slov

Stručná biografie, resp. životopis osoby Sofie Chrtková

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Sofie Chrtková? Kdo to byl Sofie Chrtková? Sofie Chrtková je v kategorii různé. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Veškeré texty jsou bez záruky. Nemáme možnost pravidelné aktualizace článků. Zkuste též hledat osobnost, osobu, člověka Sofie Chrtková řekněme ve známé Wikipedii, kde naleznete podrobně vysvětlený popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Sofie Chrtková i v jiné kategorii než je různé.

Znáte pojem plugin nebo chipset?