Kdo je to?
Kdo je to, byl Spotřebitel? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Spotřebitel? Lidé, různé

Kdo je to Spotřebitel?

Co znamená a jaký je význam slova Spotřebitel?

Pojem spotřebitel se používá v zákonech. Setkáme se s ním zejména v textech věnovaných právní ochraně spotřebitele. Spotřebitel je fyzická osoba, člověk, který dle definice zákona uzavírá nějakou smlouvu s podnikatelem nebo s ním jedná, tj. nakupuje zboží nebo služby za jiným účelem, než je další podnikání s nimi. Jednoduše řečeno, spotřebitelem se stává každý, kdo si koupí nějaký výrobek nebo si zaplatí nějakou službu - stačí nakoupit v obchodě např. potraviny nebo se třeba nechat v kadeřnictví ostříhat.Kdo je to, byl Spotřebitel? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Spotřebitel? Lidé, různé

Sdílejte tuto stránku se slovem Spotřebitel s partnery, kolegy a kamarády na sociálních sítích Google+, Facebook či Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si na význam slova Novela? Vzpomněli byste si na význam slova Erteple? Znáte pojem Derby? Znáte pojem Kontumace?

Klíčová slova: popis, synonymum, definice, etymologie, význam slova, kdo to je, slovo, původ slova, přesný význam, různé, kdo je Spotřebitel?, co je to Spotřebitel?, co znamená, vysvětlení, Spotřebitel

Vybrané odborné pojmy, osobnosti, termíny a slova

Co znamená Spotřebitel? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Spotřebitel? Kdo to byl Spotřebitel? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Spotřebitel? Definice pojmu Spotřebitel je v sekci různé. Sepsáno redaktory Superia.cz Neručíme za pravdivost uvedených informací. Nemáme možnost soustavné aktualizace všech textů. Můžete také vyzkoušet hledat výraz, definici, slovo, termín dejme tomu například na stránkách projektu Wikipedia, kde naleznete nejspíše mnohem podrobnější text. Jednotlivé výrazy mají často víc významů v různých oborech lidské činnosti. Zkuste najít odborný termín i v jiné sekci než v různé.

Znáte pojmy jako NFC, Ubuntu nebo Firmware?