Kdo je to?
Kdo je to, byl Troll? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Troll? Lidé, různé

Kdo je to Troll?

Jaký je význam slova Troll? Co to znamená?

Slovo troll má dva významy. Ten původní označuje postavu ze severských bájí, což je buď obr, nebo jejich potomek, nepříliš chytrý, který škodí lidem různými kouzly a také lidi požírá. Jako k lidem vstřícnější a méně škodliví jsou popisováni ti trollové, kteří dosahují rozměrů podobných člověku.
Ve slangu z prostředí počítačů a internetu je troll otravný účastník internetových diskusí, který záměrně posílá do diskuse k různým citlivým tématům (např. tématům týkajících se rasismu) takové příspěvky, které mají za úkol vyprovokovat ostatní účastníky diskuse k emotivní reakci. Stejně tak může troll posílat příspěvky mimo téma (off-topic), hanlivé, urážlivé a tím narušovat věcnou diskusi. Nejlepší je trolly ignorovat. Bez odezvy nebudou mít důvod ve své činnosti pokračovat.Kdo je to, byl Troll? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Troll? Lidé, různé

Líbí se vám definice kdo je to Troll? Pak se podělte s přáteli na Google+ nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to Úrok? Znáte pojem Endokrinologie? Vzpomněli byste si na význam slova Tundra? Pamatujete si definici pojmu ALS?

Klíčová slova: Troll, původ slova, informace, význam slova, vysvětlení, kdo to je, formulace, etymologie, wiki, význam pojmu, synonymum, význam, heslo, přesný výraz, popis

Náhodných výběr osobností, hesel, pojmů a odborných termínů

Co znamená Troll? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Troll? Kdo to byl Troll? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Troll? Definice pojmu Troll je v sekci různé. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Možnost chyb vyhrazena. Nemůžeme pravidelně aktualizovat všechny texty. Můžete také vyzkoušet hledat pojem, termín, výraz, heslo kupříkladu v internetové encyklopedii Wikipedia, kde naleznete nejspíš podrobnější text. Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy podle toho o jaký obor se jedná. Vyzkoušet tak můžete i příslušná homonyma a synonyma v jiných sekcích než různé.

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.