Kdo je to?
Kdo je to, byl Troll? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Troll? Lidé, různé

Kdo je to Troll?

Jaký je význam slova Troll? Co to znamená?

Slovo troll má dva významy. Ten původní označuje postavu ze severských bájí, což je buď obr, nebo jejich potomek, nepříliš chytrý, který škodí lidem různými kouzly a také lidi požírá. Jako k lidem vstřícnější a méně škodliví jsou popisováni ti trollové, kteří dosahují rozměrů podobných člověku.
Ve slangu z prostředí počítačů a internetu je troll otravný účastník internetových diskusí, který záměrně posílá do diskuse k různým citlivým tématům (např. tématům týkajících se rasismu) takové příspěvky, které mají za úkol vyprovokovat ostatní účastníky diskuse k emotivní reakci. Stejně tak může troll posílat příspěvky mimo téma (off-topic), hanlivé, urážlivé a tím narušovat věcnou diskusi. Nejlepší je trolly ignorovat. Bez odezvy nebudou mít důvod ve své činnosti pokračovat.Kdo je to, byl Troll? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Troll? Lidé, různé

Budeme rádi, pokud budete definici slova Troll sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na Facebooku, Google+ nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Znáte pojem Úmoří? Pamatujete si definici pojmu Miso pasta? Víte, co je to Kdoule? Vzpomněli byste si na význam slova Exodus?

Klíčová slova: přesný výraz, vysvětlení, definice, informace, různé, slovo, heslo, popis, synonymum, formulace, wiki, kdo je Troll?, kdo to je, význam slova, pojem

Doporučené odborné pojmy, osobnosti, termíny, výrazy a hesla

Vysvětlení významu slova Troll, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Troll? Kdo to byl Troll? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Troll? Definice pojmu Troll se nachází v sekci různé. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Veškeré texty jsou bez záruky. Návštěvníci, omluvte nás prosím, že nestíháme pravidelně aktualizovat texty. Zkuste najít výraz, slovo, definici, termín řekněme například v otevřené encyklopedii Wikipedia, kde můžete najít o mnoho podrobnější text. Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů podle toho o jaký obor se jedná. Pokuste se najít termín Troll i v jiné kategorii než v různé.

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.