Kdo je to?
Kdo je to, byl Vegan? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Vegan? Lidé, různé

Kdo je to Vegan?

Jaký je význam slova Vegan? Co to znamená?

Vegan je příznivec veganství. Vegani mají striktnější pravidla než vegetariáni, protože zcela odmítají konzumaci živočišných produktů, tedy kromě masa nejedí vejce, mléčné výrobky, někdy ani med. Jako důvod bývá zpravidla uváděno, že nechtějí podporovat trápení zvířat kvůli chovu pro maso a rybolovu. S vyznavači vegantsví je spojený i jistý životní styl, k němuž náleží třeba odmítání mateirálů živočisného původu, jako je kůže nebo hedvábí. Vegani jsou často silně ekologicky zaměření.Kdo je to, byl Vegan? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Vegan? Lidé, různé

Budeme rádi, pokud budete definici slova Vegan sdílet s přáteli a kamarády na Twitteru, Google+, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to Rakovina? Znáte pojem Cyklon? Vzpomněli byste si na význam slova Ergoterapie? Pamatujete si definici pojmu Wordpress?

Klíčová slova: heslo, wiki, přesný význam, informace, popis, původ slova, termín, přesný výraz, definice, Vegan, slovo, vysvětlení, různé, pojem, kdo je Vegan?

Náhodných výběr z osobností, slov odborných termínů, pojmů a hesel

Co znamená Vegan? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Vegan? Kdo to byl Vegan? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Vegan? Definice pojmu Vegan se nachází v kategorii různé. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Bohužel, častá aktualizace není v našich silách. Můžete též zkusit najít pojem, slovo, termín, heslo, definici, výraz dejme tomu v otevřené encyklopedii Wikipedia, kde můžete najít nejspíše delší a podrobnější text. Berte prosím na vědomí, že slovní spojení mívají několik různých významů v různém kontextu, v různých oborech. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než různé).

Víte, co je to tablet, co je to router nebo co je to co je to Wi-fi? Pokud ne, odpověď naleznete zde.