Kdo je to?
Kdo je to, byl Vegetarian? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Vegetarian? Lidé, různé

Kdo je to Vegetarian?

Co znamená a jaký je význam slova Vegetarian?

Vegetarián je člověk, který odmítá konzumovat některé živočišné produkty, především maso, ryby, ale třeba i sádlo nebo želatinu. Vegetariáni zpravidla vyznávají zdravý životní styl a kromě toho, že odmítají živočišné produkty jíst, odmítají i materiály jako je kůže nebo hedvábí. Poukazují na to, že nechtějí mít podíl na utrpení zvířat kvůli jejich chovu na maso.Kdo je to, byl Vegetarian? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Vegetarian? Lidé, různé

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Vegetarian? s vašimi kamarády, známými a přáteli na Facebooku, Twitteru a Google+ nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to Recenze? Znáte pojem DLNA? Vzpomněli byste si na význam slova Fleece? Pamatujete si definici pojmu Xanax?

Klíčová slova: popis, popis, etymologie, informace, definice, wiki, co znamená, termín, přesný výraz, význam, pojem, význam slova, Vegetarian, kdo je Vegetarian?, slovo

Vybrané odborné pojmy, slova, osobnosti, termíny

Vysvětlení významu slova Vegetarian, definice, vysvětlení pojmu

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Vegetarian? Kdo to byl Vegetarian? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Vegetarian? Definice pojmu Vegetarian je v kategorii různé. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Omlouváme se za možné chyby v textech. Nemáme možnost pravidelné aktualizace článků. Pokuste se také najít výraz, heslo, pojem, termín, text, slovo řekněme ve známé Wikipedii, kde naleznete podrobně vysvětlený popis. Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů v závislosti na oboru a kontextu. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než různé).

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.