Kdo je to?
Kdo je to, byl VIP? Vysvětlení, význam, co znamená slovo VIP? Lidé, různé

Kdo je to VIP?

Co znamená a jaký je význam slova VIP?

VIP je ukratka z anglického sousloví Very Important Person, tedy velmi důležitá osoba. Bývají tak označováni prominentní účastníci různých společenských akcí. Často se s touto zkratkou setkáme v souvislosti s celebritami.Kdo je to, byl VIP? Vysvětlení, význam, co znamená slovo VIP? Lidé, různé

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text VIP s partnery, kolegy a kamarády na Facebooku, Google+ nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to Deteriorace? Znáte pojem Kabala? Vzpomněli byste si na význam slova Kardan? Pamatujete si definici pojmu Fixace?

Klíčová slova: vysvětlení, přesný výraz, význam, etymologie, co znamená, wiki, význam slova, VIP, definice, původ slova, slovo, různé, popis, synonymum, přesný význam

Náhodných výběr z osobností, slov odborných termínů, pojmů a hesel

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená VIP

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to VIP? Kdo to byl VIP? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo VIP? Definice pojmu VIP patří do sekce různé. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Uvedené informace jsou bez záruky. Bohužel, naše možnosti updatů článků jsou omezené. Pokuste se také najít pojem, text, definici, třeba v české Wikipedii, kde můžete najít podrobný popis. Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic podle toho o jaký obor se jedná. Doporučujeme proto pokusit se najít heslo VIP i jinde než v sekci než v různé.

Víte, že rychlost vašeho hardware můžete změnit pomocí benchmarku?