Kdo je to?
Kdo je to, byl VIP? Vysvětlení, význam, co znamená slovo VIP? Lidé, různé

Kdo je to VIP?

Co znamená a jaký je význam slova VIP?

VIP je ukratka z anglického sousloví Very Important Person, tedy velmi důležitá osoba. Bývají tak označováni prominentní účastníci různých společenských akcí. Často se s touto zkratkou setkáme v souvislosti s celebritami.Kdo je to, byl VIP? Vysvětlení, význam, co znamená slovo VIP? Lidé, různé

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to VIP? s vašimi přáteli na Google+, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si na význam slova Deontologie? Víte, co je to Tanin? Znáte pojem Workout? Pamatujete si definici pojmu Chudoba?

Klíčová slova: význam pojmu, vysvětlení, wiki, informace, kdo je VIP?, přesný výraz, přesný význam, popis, co znamená, synonymum, termín, co je to VIP?, popis, heslo, původ slova

Často hledané pojmy, osobnosti, výrazy, odborné termíny a slova

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená VIP

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to VIP? Kdo to byl VIP? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo VIP? Definice pojmu VIP je v kategorii různé. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Nemáme prostředky na pravidelnou aktualizace textů. Můžete se pokusit také najít výraz, slovo, definici, slovíčko řekněme třeba ve známé Wikipedii, kde naleznete komplexní text. Jednotlivé termíny, pojmy, slova mohou mít vícero významů podle různých oborů. Zkuste hledání odborného pojmu VIP i v jiné kategorii než je sekce různé.

Víte, že rychlost vašeho hardware můžete změnit pomocí benchmarku?