Kdo je to?
Kdo je to, byl Vydlužitel? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Vydlužitel? Lidé, různé

Kdo je to Vydlužitel?

Jaký je význam slova Vydlužitel? Co to znamená?

Vydlužitel je pojem, který přinesl nový občanský zákoník. Změnil se tak původní pojem dlužník, kterého nahradil práv vydlužitel. Ten dluží věřiteli, který se nově označuje jako zapůjčitel.
Vydlužitel je tedy definován jako osoba, které je na základě smlouvy něco zapůjčeno – peníze nebo zastupitelná věc- kterou lze po určenou dobu užívat a pak vrátit nebo vrátit stejnou věc. U peněžité zápůjčky se sjednávají úroky.Kdo je to, byl Vydlužitel? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Vydlužitel? Lidé, různé

Sdílejte tuto stránku se slovem Vydlužitel s kamarády na sociálních sítích Google+, Facebook či Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to SIPO? Znáte pojem Cystická fibróza? Vzpomněli byste si na význam slova Morbus perthes? Pamatujete si definici pojmu Dysfrenie?

Klíčová slova: původ slova, přesný výraz, etymologie, popis, význam pojmu, slovo, kdo je Vydlužitel?, informace, Vydlužitel, co je to Vydlužitel?, vysvětlení, kdo to je, wiki, termín, různé

Výběr z náhodných odborných pojmů, osobností, hesel, termínů

Co znamená Vydlužitel? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Vydlužitel? Kdo to byl Vydlužitel? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Vydlužitel? Definice pojmu Vydlužitel je v sekci různé. Text napsán pro Superia.cz. Neručíme za pravdivost uvedených informací. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Zkuste hledat výraz, slovo, definici, slovíčko dejme tomu například v populární Wikipedii, kde naleznete nejspíše mnohem podrobnější text. Berte prosím na vědomí, že slovní spojení mívají několik různých významů v různých oborech lidské činnosti. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než různé.

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.