Kdo je to?
Kdo je to, byl Vydlužitel? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Vydlužitel? Lidé, různé

Kdo je to Vydlužitel?

Jaký je význam slova Vydlužitel? Co to znamená?

Vydlužitel je pojem, který přinesl nový občanský zákoník. Změnil se tak původní pojem dlužník, kterého nahradil práv vydlužitel. Ten dluží věřiteli, který se nově označuje jako zapůjčitel.
Vydlužitel je tedy definován jako osoba, které je na základě smlouvy něco zapůjčeno – peníze nebo zastupitelná věc- kterou lze po určenou dobu užívat a pak vrátit nebo vrátit stejnou věc. U peněžité zápůjčky se sjednávají úroky.Kdo je to, byl Vydlužitel? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Vydlužitel? Lidé, různé

Definici slova Vydlužitel můžete sdílet s kolegy na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to SIPO? Znáte pojem Cystická fibróza? Vzpomněli byste si na význam slova Morbus perthes? Pamatujete si definici pojmu Dysfrenie?

Klíčová slova: přesný význam, význam, význam pojmu, definice, Vydlužitel, různé, slovo, wiki, pojem, informace, co je to Vydlužitel?, synonymum, kdo je Vydlužitel?, původ slova, formulace

Vybrané odborné pojmy, slova, osobnosti, termíny

Vysvětlení významu slova Vydlužitel, definice, vysvětlení pojmu

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Vydlužitel? Kdo to byl Vydlužitel? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Vydlužitel? Definice pojmu Vydlužitel se nachází v sekci různé. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Návštěvníci, omluvte nás prosím, že nestíháme pravidelně aktualizovat texty. Zkuste též hledat výraz, slovo, definici, termín řekněme ve Wikipedii, kde můžete najít nejspíš delší text. Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů v závislosti na oboru a kontextu. Doporučujeme proto pokusit se najít heslo Vydlužitel i jinde než v sekci než v různé.

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.