Kdo je to?
Kdo je to, byl Vydlužitel? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Vydlužitel? Lidé, různé

Kdo je to Vydlužitel?

Jaký je význam slova Vydlužitel? Co to znamená?

Vydlužitel je pojem, který přinesl nový občanský zákoník. Změnil se tak původní pojem dlužník, kterého nahradil práv vydlužitel. Ten dluží věřiteli, který se nově označuje jako zapůjčitel.
Vydlužitel je tedy definován jako osoba, které je na základě smlouvy něco zapůjčeno – peníze nebo zastupitelná věc- kterou lze po určenou dobu užívat a pak vrátit nebo vrátit stejnou věc. U peněžité zápůjčky se sjednávají úroky.Kdo je to, byl Vydlužitel? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Vydlužitel? Lidé, různé

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Vydlužitel? s partnery, kolegy a kamarády na sociálních sítích Google+, Facebook či Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to SIPO? Znáte pojem Cystická fibróza? Vzpomněli byste si na význam slova Morbus perthes? Pamatujete si definici pojmu Dysfrenie?

Klíčová slova: heslo, přesný význam, původ slova, pojem, formulace, kdo to je, význam pojmu, co je to Vydlužitel?, kdo je Vydlužitel?, etymologie, wiki, popis, slovo, význam slova, vysvětlení

Často hledaná slova, osobnosti, termíny a odborné pojmy

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Vydlužitel

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Vydlužitel? Kdo to byl Vydlužitel? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Vydlužitel? Definice pojmu Vydlužitel je v kategorii různé. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Uvedené informace jsou bez záruky. Berte v potaz, že uvedené texty nejsou pravidelně aktualizovány. Zkuste najít výraz, slovo, definici, slovíčko kupř. v projektu Wikipedia.cz, kde naleznete podrobnější popis. Berte prosím na vědomí, že slovní spojení mívají několik různých významů v různých oborech lidské činnosti. Vyzkoušet tak můžete i příslušná homonyma a synonyma v jiných sekcích než různé.

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.