Kdo je to?
Kdo je to, byl Vyživovaná osoba? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Vyživovaná osoba? Lidé, různé

Kdo je to Vyživovaná osoba?

Co znamená a jaký je význam slova Vyživovaná osoba?

Vyživovaná osoba je v řeči zákona ten, kdo je buď nezaopatřený (nezletilé děti nebo studující) nebo ten, kdo s někým žije ve společné domácnosti a podílí se na nákladech na bydlení (např. v manželství nebo registrovaném partnerství je to manželka, partnerka). Podrobnější vymezení pojmu vyživovaná osoba stanovuje zákon.Kdo je to, byl Vyživovaná osoba? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Vyživovaná osoba? Lidé, různé

Definici slova Vyživovaná osoba můžete sdílet s kolegy na sociálních sítích Twitter, Google+ nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Víte, co je to Oligarcha? Pamatujete si definici pojmu Spyware? Pamatujete si definici pojmu Jilm? Vzpomněli byste si na význam slova Aritmetický průměr?

Klíčová slova: termín, wiki, různé, kdo to je, Vyživovaná osoba, synonymum, popis, kdo je Vyživovaná osoba?, informace, popis, co znamená, původ slova, definice, přesný výraz, co je to Vyživovaná osoba?

Další vybraná hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Vyživovaná osoba

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Vyživovaná osoba? Kdo to byl Vyživovaná osoba? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Vyživovaná osoba? Definice pojmu Vyživovaná osoba patří do sekce různé. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Uvedené informace jsou bez záruky. Bohužel, naše možnosti updatů článků jsou omezené. Zkuste najít pojem, slovo, termín, heslo, definici, výraz řekněme třeba ve Wikipedii, kde můžete najít podrobnější text. Berte na vědomí, že pojmy mohou mít více významů podle různých oborů. Zkuste hledání i v jiné sekci webu než v různé.

Taky máte někdy KOPR? Tím nemyslíme zeleninu, ale trošku hanlivou avšak výstižnou zkratku.