Kdo je to?
Kdo je to, byl Vyživovaná osoba? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Vyživovaná osoba? Lidé, různé

Kdo je to Vyživovaná osoba?

Co znamená a jaký je význam slova Vyživovaná osoba?

Vyživovaná osoba je v řeči zákona ten, kdo je buď nezaopatřený (nezletilé děti nebo studující) nebo ten, kdo s někým žije ve společné domácnosti a podílí se na nákladech na bydlení (např. v manželství nebo registrovaném partnerství je to manželka, partnerka). Podrobnější vymezení pojmu vyživovaná osoba stanovuje zákon.Kdo je to, byl Vyživovaná osoba? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Vyživovaná osoba? Lidé, různé

Budeme rádi, pokud budete definici slova Vyživovaná osoba sdílet s vašimi známými a kamarády na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to Quo vadis? Znáte pojem CNG? Vzpomněli byste si na význam slova Legionella? Pamatujete si definici pojmu Spam?

Klíčová slova: co je to Vyživovaná osoba?, formulace, synonymum, termín, pojem, význam pojmu, etymologie, popis, přesný význam, definice, heslo, slovo, kdo to je, význam, Vyživovaná osoba

Doporučujeme tyto osobnosti, pojmy, výrazy a termíny

Co znamená Vyživovaná osoba? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Vyživovaná osoba? Kdo to byl Vyživovaná osoba? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Vyživovaná osoba? Definice pojmu Vyživovaná osoba se nachází v kategorii různé. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Bohužel, častá aktualizace není v našich silách. Pro aktuální informace zkuste hledat výraz, termín, heslo, výraz třeba v projektu Wikipedie, kde můžete najít nejspíš delší text. Berte na vědomí, že pojmy mohou mít více významů v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Vyživovaná osoba v jiné sekci než různé.

Taky máte někdy KOPR? Tím nemyslíme zeleninu, ale trošku hanlivou avšak výstižnou zkratku.