Kdo je to?
Kdo je to, byl Vyživovaná osoba? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Vyživovaná osoba? Lidé, různé

Kdo je to Vyživovaná osoba?

Co znamená a jaký je význam slova Vyživovaná osoba?

Vyživovaná osoba je v řeči zákona ten, kdo je buď nezaopatřený (nezletilé děti nebo studující) nebo ten, kdo s někým žije ve společné domácnosti a podílí se na nákladech na bydlení (např. v manželství nebo registrovaném partnerství je to manželka, partnerka). Podrobnější vymezení pojmu vyživovaná osoba stanovuje zákon.Kdo je to, byl Vyživovaná osoba? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Vyživovaná osoba? Lidé, různé

Líbí se vám definice kdo je to Vyživovaná osoba? Pak se podělte s přáteli a kamarády na Google+, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to Quo vadis? Znáte pojem CNG? Vzpomněli byste si na význam slova Legionella? Pamatujete si definici pojmu Spam?

Klíčová slova: přesný význam, popis, definice, význam slova, pojem, heslo, synonymum, význam, vysvětlení, kdo je Vyživovaná osoba?, wiki, význam pojmu, popis, formulace, slovo

Další vybraná hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy

Vysvětlení významu slova Vyživovaná osoba, definice, vysvětlení pojmu

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Vyživovaná osoba? Kdo to byl Vyživovaná osoba? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Vyživovaná osoba? Definice pojmu Vyživovaná osoba je v kategorii různé. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Omlouváme se za možné chyby v textech. Nemáme možnost pravidelné aktualizace článků. Můžete také vyzkoušet hledat výraz, heslo, pojem, termín, text, slovo např. v internetové encyklopedii Wikipedia, kde naleznete komplexní text. Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů podle různých oborů. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci různé.

Taky máte někdy KOPR? Tím nemyslíme zeleninu, ale trošku hanlivou avšak výstižnou zkratku.