Kdo je to?
Kdo je to, byl Yankee? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Yankee? Lidé, různé

Kdo je to Yankee?

Jaký je význam slova Yankee? Co to znamená?

Yankee je slangové označení, přezdívka lidí pocházejících ze Spojených států, především ze severovýchodu USA.Kdo je to, byl Yankee? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Yankee? Lidé, různé

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Yankee? s partnery, kolegy a kamarády na Facebooku, Twitteru a Google+ nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to Vlastenectví? Znáte pojem Introvert? Vzpomněli byste si na význam slova Lutein? Pamatujete si definici pojmu Autorizační kód?

Klíčová slova: definice, synonymum, co znamená, význam slova, kdo je Yankee?, etymologie, význam pojmu, různé, co je to Yankee?, vysvětlení, termín, formulace, pojem, wiki, přesný výraz

Často hledané pojmy, osobnosti, výrazy, odborné termíny a slova

Vysvětlení významu slova Yankee, definice, vysvětlení pojmu

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Yankee? Kdo to byl Yankee? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Yankee? Definice pojmu Yankee je v kategorii různé. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Omlouváme se za možné chyby v textech. Nemáme možnost pravidelné aktualizace článků. Zkuste též najít výraz, heslo, pojem, termín, text, slovo řekněme ve známé Wikipedii, kde naleznete podrobně vysvětlený popis. Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů v závislosti na oboru a kontextu. Pokuste se najít termín Yankee i v jiné kategorii než v různé.

Chcete se dozvědět kdo slaví svátek (jmeniny) na Slovensku, v Polsku, Německu nebo v České republice? Pak se podívejte na web obsahující kalendář svátků.