Kdo je to?
Kdo je to, byl Yankee? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Yankee? Lidé, různé

Kdo je to Yankee?

Jaký je význam slova Yankee? Co to znamená?

Yankee je slangové označení, přezdívka lidí pocházejících ze Spojených států, především ze severovýchodu USA.Kdo je to, byl Yankee? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Yankee? Lidé, různé

Zaujalo vás slovo, termín Yankee? Potom se podělte s kamarády na sociálních sítích Twitter, Google+ nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to Vlastenectví? Znáte pojem Introvert? Vzpomněli byste si na význam slova Lutein? Pamatujete si definici pojmu Autorizační kód?

Klíčová slova: Yankee, přesný výraz, popis, formulace, termín, co znamená, heslo, kdo to je, synonymum, pojem, definice, přesný význam, kdo je Yankee?, co je to Yankee?, různé

Výběr osobností, pojmů, výrazů, odborných termínů a slov

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Yankee

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Yankee? Kdo to byl Yankee? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Yankee? Definice pojmu Yankee patří do sekce různé. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Texty mohou obsahovat chyby. Bohužel, naše možnosti updatů článků jsou omezené. Můžete se pokusit také najít pojem, text, definici, řekněme třeba na stránkách Wikipedie, kde můžete najít nejspíše podrobnější text. Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic podle různých oborů. Zkuste proto hledat termín Yankee hledat i v jiných kategoriích (než různé).

Chcete se dozvědět kdo slaví svátek (jmeniny) na Slovensku, v Polsku, Německu nebo v České republice? Pak se podívejte na web obsahující kalendář svátků.