Kdo je to?
Kdo je to, byl Zaměstnavatel? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Zaměstnavatel? Lidé, různé

Kdo je to Zaměstnavatel?

Co znamená a jaký je význam slova Zaměstnavatel?

Zaměstnavatelem je v pracovněprávním vztahu ten, kdo zaměstnává další osobu. Zaměstnavatelem může být právnická i fyzická osoba. Zaměstnanec je vždy fyzická osoba.Kdo je to, byl Zaměstnavatel? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Zaměstnavatel? Lidé, různé

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Zaměstnavatel? s vašimi přáteli na Google+ nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to Etika? Znáte pojem Dornova metoda? Vzpomněli byste si na význam slova Pracovní úraz? Pamatujete si definici pojmu Swag?

Klíčová slova: heslo, co je to Zaměstnavatel?, význam, původ slova, přesný výraz, definice, vysvětlení, formulace, etymologie, různé, význam pojmu, termín, wiki, kdo je Zaměstnavatel?, co znamená

Často hledané výrazy, osobnosti, termíny a odborné pojmy

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Zaměstnavatel

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Zaměstnavatel? Kdo to byl Zaměstnavatel? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Zaměstnavatel? Definice pojmu Zaměstnavatel je v kategorii různé. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Uvedené informace jsou bez záruky. Berte v potaz, že uvedené texty nejsou pravidelně aktualizovány. Zkuste též najít výraz, definici, slovo, termín třeba ve známé Wikipedii, kde naleznete nejspíš podrobnější text. Berte prosím v úvahu, že stejná slova mohou mít více významů podle toho o jaký obor se jedná. Proto případně zapátrejte po pojmu Zaměstnavatel i v jiných kategoriích (než různé).

Navštivte další náš web, kde se dozvíte definici různých pojmů včetně počítačových pojmů a pojmů se světa hardware a software.