Kdo je to?
Kdo je to, byl Zaměstnavatel? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Zaměstnavatel? Lidé, různé

Kdo je to Zaměstnavatel?

Co znamená a jaký je význam slova Zaměstnavatel?

Zaměstnavatelem je v pracovněprávním vztahu ten, kdo zaměstnává další osobu. Zaměstnavatelem může být právnická i fyzická osoba. Zaměstnanec je vždy fyzická osoba.Kdo je to, byl Zaměstnavatel? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Zaměstnavatel? Lidé, různé

Definici slova Zaměstnavatel můžete sdílet s blízkými na Twitteru, Google+, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to Etika? Znáte pojem Dornova metoda? Vzpomněli byste si na význam slova Pracovní úraz? Pamatujete si definici pojmu Swag?

Klíčová slova: popis, původ slova, pojem, Zaměstnavatel, heslo, popis, termín, kdo je Zaměstnavatel?, vysvětlení, význam pojmu, význam, formulace, synonymum, různé, přesný význam

Náhodné definice slov, pojmů a odborných termínů, osobnosti

Vysvětlení významu slova Zaměstnavatel, definice, vysvětlení pojmu

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Zaměstnavatel? Kdo to byl Zaměstnavatel? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Zaměstnavatel? Definice pojmu Zaměstnavatel se nachází v sekci různé. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Návštěvníci, omluvte nás prosím, že nestíháme pravidelně aktualizovat texty. Můžete též vyzkoušet hledat pojem, text, definici, dejme tomu třeba na webovkách projektu Wikipedia, kde můžete najít nejspíše delší a podrobnější text. Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic v různém kontextu, v různých oborech. Zkuste hledat odborný výraz Zaměstnavatel i v jiné sekci než je kategorie různé.

Navštivte další náš web, kde se dozvíte definici různých pojmů včetně počítačových pojmů a pojmů se světa hardware a software.