Kdo je to?
Kdo je to, byl Zástavce? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Zástavce? Lidé, různé

Kdo je to Zástavce?

Co znamená a jaký je význam slova Zástavce?

Zástavce je ten, kdo dá svůj majetek jako záruku pro případ nesplacení dluhu. Zástavce je majitel zástavy.Kdo je to, byl Zástavce? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Zástavce? Lidé, různé

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Zástavce? s vašimi kamarády, známými a přáteli na sociálních sítích Google+, Facebook či Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si na význam slova Recyklace? Víte, co je to Kaldoun? Znáte pojem Povídka? Pamatujete si definici pojmu Tinnitus?

Klíčová slova: termín, pojem, přesný výraz, definice, původ slova, co znamená, heslo, kdo je Zástavce?, synonymum, kdo to je, vysvětlení, přesný význam, formulace, Zástavce, slovo

Další osobnosti, lidé, pojmy, významy slov, hesla, výrazy

Vysvětlení významu slova Zástavce, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Zástavce? Kdo to byl Zástavce? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Zástavce? Definice pojmu Zástavce je v kategorii různé. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Nemáme možnost pravidelné aktualizace článků. Můžete se pokusit také najít pojem, slovo, termín, výraz dejme tomu např. ve známé Wikipedii, kde naleznete podrobnější popis. Berte prosím na vědomí, že slovní spojení mívají několik různých významů v různých oborech lidské činnosti. Doporučujeme vám proto zkusit i jinou sekci než je kategorie různé.

Víte co znamená zkratka AYOR, JFGI nebo WIYF? Tyto a další zkratky naleznete na našem spřáteleném webu.