Kdo je to?
Kdo je to, byl Zástavce? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Zástavce? Lidé, různé

Kdo je to Zástavce?

Co znamená a jaký je význam slova Zástavce?

Zástavce je ten, kdo dá svůj majetek jako záruku pro případ nesplacení dluhu. Zástavce je majitel zástavy.Kdo je to, byl Zástavce? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Zástavce? Lidé, různé

Zaujalo vás slovo, termín Zástavce? Potom se podělte s vašimi kamarády, známými a přáteli na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to Repůjčka? Znáte pojem FMCG? Vzpomněli byste si na význam slova Goretex? Pamatujete si definici pojmu Antisemitismus?

Klíčová slova: synonymum, pojem, informace, termín, původ slova, význam, Zástavce, slovo, kdo je Zástavce?, co znamená, vysvětlení, význam pojmu, formulace, heslo, definice

Náhodných výběr osobností, odborných pojmů, termínů a slov

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Zástavce

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Zástavce? Kdo to byl Zástavce? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Zástavce? Definice pojmu Zástavce patří do sekce různé. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Texty mohou obsahovat chyby. Bohužel, naše možnosti updatů článků jsou omezené. Pokuste se také najít pojem, výraz, termín, heslo například v internetové Wikipedii, kde můžete najít delší text. Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste najít odborný termín i v jiné sekci než v různé.

Víte co znamená zkratka AYOR, JFGI nebo WIYF? Tyto a další zkratky naleznete na našem spřáteleném webu.