Kdo je to?
Kdo je to Zdeněk Macura? Životopis Zdeněk Macura, lidé, osobnosti z různé

Kdo je to Zdeněk Macura?

Kdo je to Zdeněk Macura? Stručný životopis

Zdeněk Macura je známý jako fanatický obdivovatel zpěvačky Ivety Bartošové. Rozvedený softwarový inženýr je přesvědčený, že Bartošové škodí a týrá ji její partner a nyní již manžel Zdeněk Rychtář, s nímž měl několik incidentů. Macura měl Bartošovou "unést" v červenci 2013, kdy s ní odjel do Itálie (a tam vznikla proslavená fotografie spící či opilé Bartošové v bílých plavkách oblečených naruby). Z údajného únosu se stal hlavní bod zpravodajství TV Nova, kde reportéři dramaticky líčili každý detail a drb, který zjistili. Macura se zastává týraných a utlačovaných žen a vymyslel pro ně speciální dřevěné domečky. Ty chce stavět na svém pozemku a týraným ženám v nich poskytnout azyl. Macura má svůj blog na blog.idnes.cz. Jedná se o svéráznou postavičku českého showbusinessu.Kdo je to Zdeněk Macura? Životopis Zdeněk Macura, lidé, osobnosti z různé

Zaujala vás biografie osobnosti Zdeněk Macura? Potom se podělte s vašimi kamarády, známými a přáteli na sociálních sítích Twitter, Google+ nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Základní údaje o osobě Zdeněk Macura

Národnost: česká
Datum narození: 6.5.1974

Víte, co je to OMG? Znáte pojem Psotník? Vzpomněli byste si na význam slova Nepasterizované pivo? Pamatujete si definici pojmu Ovulace?

Klíčová slova: co znamená, slovo, wiki, vysvětlení, význam, kdo to je, přesný výraz, formulace, původ slova, význam pojmu, pojem, popis, Zdeněk Macura, význam slova, přesný význam

Náhodných výběr osobností, odborných termínů, pojmů a hesel

Stručná biografie, resp. životopis osoby Zdeněk Macura

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Zdeněk Macura? Kdo to byl Zdeněk Macura? Kdy se narodil Zdeněk Macura? Zdeněk Macura se nachází v sekci různé. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Omlouváme se za možné chyby v textech. Není v našich silách pravidelně aktualizovat texty na tomto webu. Můžete také vyzkoušet hledat osobnost, osobu, člověka Zdeněk Macura např. na stránkách Wikipedie, kde můžete najít nejspíše podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Zdeněk Macura i v jiné kategorii než je různé.

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.