Kdo je to?
Kdo je to, byl Zmocněnec? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Zmocněnec? Lidé, různé

Kdo je to Zmocněnec?

Jaký je význam slova Zmocněnec? Co to znamená?

Když někdo někomu udělí plnou moc, nazýváme toho, kdo je zplnomocněn, zmocněncem. Zmocněnec je pověřený zástupce zmocnitele (toho, kdo plnou moc vystavil). Zmocněnec jedná za zmocnitele ve věcech, k nimž ho opravňuje plná moc.Kdo je to, byl Zmocněnec? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Zmocněnec? Lidé, různé

Líbí se vám definice kdo je to Zmocněnec? Pak se podělte s vašimi přáteli na sociálních sítích Google+, Facebook či Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to RIP? Znáte pojem Rar? Vzpomněli byste si na význam slova Zelený zákal? Pamatujete si definici pojmu Obřízka?

Klíčová slova: vysvětlení, význam, význam pojmu, slovo, definice, různé, informace, kdo to je, popis, popis, Zmocněnec, přesný výraz, kdo je Zmocněnec?, termín, přesný význam

Výběr osobností, pojmů, výrazů, odborných termínů a slov

Co znamená Zmocněnec? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Zmocněnec? Kdo to byl Zmocněnec? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Zmocněnec? Definice pojmu Zmocněnec je v sekci různé. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Nemůžeme pravidelně aktualizovat všechny texty. Pokuste se vyhledat výraz, slovo, definici, slovíčko dejme tomu například v internetové encyklopedii Wikipedia, kde naleznete podrobnější popis. Berte prosím na vědomí, že slovní spojení mívají několik různých významů v různých oborech lidské činnosti. Můžete se proto pokusit najít heslo Zmocněnec i v jiné sekci než v různé.

Znáte pojem plugin nebo chipset?