Kdo je to?
Kdo je to, byl Zůstavitel? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Zůstavitel? Lidé, různé

Kdo je to Zůstavitel?

Co znamená a jaký je význam slova Zůstavitel?

Zůstavitel je osoba, jejíž práva a závazky přecházejí po zůstavitelově smrti na dědice. Musí to být fyzická osoba, která může za svého života sepsat závěť a určit v ní své dědice. Po smrti se ten, kdo v závěti určil, jak má být s jeho majetkem naloženo, stává zůstavitelem. Tak to vyplývá z nového občanského zákoníku platného od 1.1. 2014.Kdo je to, byl Zůstavitel? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Zůstavitel? Lidé, různé

Budeme rádi, pokud budete definici slova Zůstavitel sdílet s partnery, kolegy a kamarády na Twitteru, Google+, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to Airsoft? Znáte pojem Rychlosůl? Vzpomněli byste si na význam slova Outdoor? Pamatujete si definici pojmu Obec?

Klíčová slova: co je to Zůstavitel?, význam slova, definice, původ slova, význam, co znamená, kdo to je, kdo je Zůstavitel?, heslo, synonymum, Zůstavitel, popis, informace, přesný význam, termín

Další vybraná hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy

Co znamená Zůstavitel? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Zůstavitel? Kdo to byl Zůstavitel? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Zůstavitel? Definice pojmu Zůstavitel se nachází v kategorii různé. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Neručíme za pravdivost uvedených informací. Bohužel, častá aktualizace není v našich silách. Můžete též vyzkoušet hledat pojem, výraz, termín, heslo dejme tomu v projektu Wikipedie, kde můžete najít nejspíše delší a podrobnější text. Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů v různém kontextu, v různých oborech. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než různé).

Víte, co je to tablet, co je to router nebo co je to co je to Wi-fi? Pokud ne, odpověď naleznete zde.