Kdo je to?
Kdo je to, byl Absolvent? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Absolvent? Lidé, Školství

Kdo je to Absolvent?

Jaký je význam slova Absolvent? Co to znamená?

Slovem absolvent označujeme člověka, který úspěšně zakončil - tj. absolvoval určitý studijní program na vysoké škole nebo střední školu. Absolventi jsou ohroženou skupinou na trhu práce, neboť zpravidla nemají praxi, která je velmi často požadována.
Absolvent je také jméno románu a především amerického filmu z roku 1967, který byl na jeho motivy natočen. Hlavní roli hrál Dustin Hoffman.Kdo je to, byl Absolvent? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Absolvent? Lidé, Školství

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Absolvent? s přáteli a kamarády na Google+, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to Atom? Znáte pojem Kurkuma? Vzpomněli byste si na význam slova Salajka? Pamatujete si definici pojmu Souhvězdí?

Klíčová slova: popis, termín, kdo je Absolvent?, vysvětlení, co je to Absolvent?, informace, Školství, heslo, kdo to je, význam pojmu, co znamená, definice, pojem, význam slova, původ slova

Vybrané odborné pojmy, slova, osobnosti, termíny

Vysvětlení významu slova Absolvent, definice, vysvětlení pojmu

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Absolvent? Kdo to byl Absolvent? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Absolvent? Definice pojmu Absolvent je v kategorii Školství. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Nemáme možnost pravidelné aktualizace článků. Pokuste se též vyhledat výraz, heslo, pojem, termín, text, slovo např. v projektu Wikipedia.cz, kde naleznete komplexní text. Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů podle různých oborů. Doporučujeme proto pokusit se najít heslo Absolvent i jinde než v sekci než v Školství.

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.