Kdo je to?
Kdo je to, byl Absolvent? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Absolvent? Lidé, Školství

Kdo je to Absolvent?

Jaký je význam slova Absolvent? Co to znamená?

Slovem absolvent označujeme člověka, který úspěšně zakončil - tj. absolvoval určitý studijní program na vysoké škole nebo střední školu. Absolventi jsou ohroženou skupinou na trhu práce, neboť zpravidla nemají praxi, která je velmi často požadována.
Absolvent je také jméno románu a především amerického filmu z roku 1967, který byl na jeho motivy natočen. Hlavní roli hrál Dustin Hoffman.Kdo je to, byl Absolvent? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Absolvent? Lidé, Školství

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Absolvent s kamarády na sociálních sítích Twitter, Google+ nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Znáte pojem Atom? Znáte pojem Kondenzační kotel? Víte, co je to Halloween? Víte, co je to Regrese?

Klíčová slova: přesný význam, přesný výraz, heslo, synonymum, kdo je Absolvent?, popis, pojem, význam pojmu, Školství, slovo, význam slova, termín, etymologie, formulace, popis

Tipy na další významy slov, osobnosti, pojmy a termíny

Co znamená Absolvent? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Tyto stránky vám umožnili zjistit: Kdo je to Absolvent? Kdo to byl Absolvent? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Absolvent? Definice pojmu Absolvent se nachází v kategorii Školství. Text vytvořen pro server Superia.cz Možnost chyb vyhrazena. Pochopte prosím, že definice nemohou být pravidelně aktualizovány. Zkuste najít výraz, termín, heslo, výraz dejme tomu třeba v české Wikipedii, kde můžete najít nejspíše podrobnější text. Berte na vědomí, že pojmy mohou mít více významů podle různých oborů. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci Školství.

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.