Kdo je to?
Kdo je to, byl Absolvent? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Absolvent? Lidé, Školství

Kdo je to Absolvent?

Jaký je význam slova Absolvent? Co to znamená?

Slovem absolvent označujeme člověka, který úspěšně zakončil - tj. absolvoval určitý studijní program na vysoké škole nebo střední školu. Absolventi jsou ohroženou skupinou na trhu práce, neboť zpravidla nemají praxi, která je velmi často požadována.
Absolvent je také jméno románu a především amerického filmu z roku 1967, který byl na jeho motivy natočen. Hlavní roli hrál Dustin Hoffman.Kdo je to, byl Absolvent? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Absolvent? Lidé, Školství

Tento text (Absolvent) můžete sdílet s vašimi známými a kamarády na Google+, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to Atom? Znáte pojem Kurkuma? Vzpomněli byste si na význam slova Salajka? Pamatujete si definici pojmu Souhvězdí?

Klíčová slova: význam slova, heslo, definice, kdo to je, popis, přesný význam, co je to Absolvent?, termín, přesný výraz, formulace, etymologie, popis, informace, slovo, vysvětlení

Náhodné osobnosti, pojmy, výrazy, slova a odborné termíny

Co znamená Absolvent? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Absolvent? Kdo to byl Absolvent? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Absolvent? Definice pojmu Absolvent je v sekci Školství. Text napsán pro Superia.cz. Možnost chyb vyhrazena. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Zkuste najít výraz, heslo, pojem, termín, text, slovo dejme tomu třeba v české verzi Wikipedia.cz, kde naleznete podrobný text. Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů podle různých oborů. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než Školství).

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.