Kdo je to?
Kdo je to, byl Absolvent? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Absolvent? Lidé, Školství

Kdo je to Absolvent?

Jaký je význam slova Absolvent? Co to znamená?

Slovem absolvent označujeme člověka, který úspěšně zakončil - tj. absolvoval určitý studijní program na vysoké škole nebo střední školu. Absolventi jsou ohroženou skupinou na trhu práce, neboť zpravidla nemají praxi, která je velmi často požadována.
Absolvent je také jméno románu a především amerického filmu z roku 1967, který byl na jeho motivy natočen. Hlavní roli hrál Dustin Hoffman.Kdo je to, byl Absolvent? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Absolvent? Lidé, Školství

Zaujalo vás slovo, termín Absolvent? Potom se podělte s blízkými na Twitteru, Google+, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to Atom? Znáte pojem Kurkuma? Vzpomněli byste si na význam slova Salajka? Pamatujete si definici pojmu Souhvězdí?

Klíčová slova: vysvětlení, wiki, popis, etymologie, co je to Absolvent?, informace, synonymum, heslo, kdo to je, Školství, definice, termín, kdo je Absolvent?, přesný význam, popis

Víte co znamenají tato slova, hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy?

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Absolvent

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Absolvent? Kdo to byl Absolvent? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Absolvent? Definice pojmu Absolvent patří do sekce Školství. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Uvedené informace jsou bez záruky. Bohužel, naše možnosti updatů článků jsou omezené. Můžete též zkusit najít pojem, text, definici, dejme tomu například v internetové Wikipedii, kde můžete najít mnohem podrobnější text. Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic v různém kontextu, v různých oborech. Zkuste hledání odborného pojmu Absolvent i v jiné kategorii než je sekce Školství.

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.