Kdo je to?
Kdo je to, byl Děkan? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Děkan? Lidé, Školství

Kdo je to Děkan?

Jaký je význam slova Děkan? Co to znamená?

Se slovem děkan se setkáme nejčastěji v souvislosti s vysokými školami. Děkan je nejvyšší představený fakulty, akademický funkcionář. Sídlo děkana se nazývá děkanát. Pojem děkan ale původně souvisel s církví. Děkan je kněz, který spravoval děkanát (sdružení deseti farností). V jednotlivých křesťanských církvích se vymezení pojmu děkan liší.Kdo je to, byl Děkan? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Děkan? Lidé, Školství

Líbí se vám definice kdo je to Děkan? Pak se podělte s přáteli a kamarády na sociálních sítích Google+, Facebook či Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to Korupce? Znáte pojem Artritida? Vzpomněli byste si na význam slova Hybridní pohon? Pamatujete si definici pojmu Doména?

Klíčová slova: popis, popis, kdo je Děkan?, přesný výraz, synonymum, termín, význam, pojem, význam slova, kdo to je, definice, vysvětlení, slovo, formulace, informace

Výběr náhodných osobností, odborných termínů, pojmů a hesel

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Děkan

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Děkan? Kdo to byl Děkan? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Děkan? Definice pojmu Děkan je v kategorii Školství. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Texty mohou obsahovat chyby. Berte v potaz, že uvedené texty nejsou pravidelně aktualizovány. Můžete též vyzkoušet hledat výraz, heslo, pojem, termín, text, slovo kupř. v internetové encyklopedii Wikipedia, kde naleznete podrobnější popis. Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů v různých oborech lidské činnosti. Doporučujeme proto pokusit se najít heslo Děkan i jinde než v sekci než v Školství.

Znáte pojem plugin nebo chipset?