Kdo je to?
Kdo je to, byl Lektor? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Lektor? Lidé, Školství

Kdo je to Lektor?

Co znamená a jaký je význam slova Lektor?

Lektor je označení pocházející z latiny a používá se pro učitele, odborníka, přednášejícího. Toto pojmenování je nejčastější u vysokoškolských pedagogů nebo vedoucích různých kurzů, například IT, cizích jazyků, autoškoly a podobně.
Na vysoké škole je lektor označení pracovní pozice člověka, pověřeného vedením výuky zaměřené na praxi. Ne vždy musí mít lektor vysokoškolské vzdělání, důležitější je získaná praxe a dostatek zkušeností, které lektor předává dále.Kdo je to, byl Lektor? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Lektor? Lidé, Školství

Tento text (Lektor) můžete sdílet s přáteli na Google+ nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Víte, co je to Žentour? Vzpomněli byste si na význam slova Lombardní sazba? Pamatujete si definici pojmu Bergamot? Znáte pojem Autobiografie?

Klíčová slova: informace, wiki, význam pojmu, co znamená, vysvětlení, heslo, popis, kdo to je, kdo je Lektor?, význam slova, termín, význam, etymologie, přesný význam, Lektor

Náhodné osobnosti, pojmy, výrazy, slova a odborné termíny

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Lektor

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Lektor? Kdo to byl Lektor? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Lektor? Definice pojmu Lektor je v kategorii Školství. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Uvedené informace jsou bez záruky. Berte v potaz, že uvedené texty nejsou pravidelně aktualizovány. Zkuste hledat pojem, termín, výraz, heslo třeba v české verzi Wikipedia.cz, kde naleznete delší popis. Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů podle toho o jaký obor se jedná. Zkuste hledání odborného pojmu Lektor i v jiné kategorii než je sekce Školství.

Nezapomeňte provádět pravidelně upgrade vašeho software. Pouze tak zabráníte virům a malware.