Kdo je to?
Kdo je to, byl Lektor? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Lektor? Lidé, Školství

Kdo je to Lektor?

Co znamená a jaký je význam slova Lektor?

Lektor je označení pocházející z latiny a používá se pro učitele, odborníka, přednášejícího. Toto pojmenování je nejčastější u vysokoškolských pedagogů nebo vedoucích různých kurzů, například IT, cizích jazyků, autoškoly a podobně.
Na vysoké škole je lektor označení pracovní pozice člověka, pověřeného vedením výuky zaměřené na praxi. Ne vždy musí mít lektor vysokoškolské vzdělání, důležitější je získaná praxe a dostatek zkušeností, které lektor předává dále.Kdo je to, byl Lektor? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Lektor? Lidé, Školství

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Lektor? se známými na Google+ nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to Korán? Znáte pojem Autorita? Vzpomněli byste si na význam slova Trvalé bydliště? Pamatujete si definici pojmu Ad hoc?

Klíčová slova: pojem, přesný výraz, synonymum, heslo, termín, vysvětlení, původ slova, wiki, význam slova, co je to Lektor?, Školství, kdo je Lektor?, co znamená, přesný význam, význam pojmu

Zkuste také následující odborné pojmy, osobnosti, termíny a hesla

Vysvětlení významu slova Lektor, definice, vysvětlení pojmu

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Lektor? Kdo to byl Lektor? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Lektor? Definice pojmu Lektor je v kategorii Školství. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Veškeré texty jsou bez záruky. Nemáme možnost pravidelné aktualizace článků. Zkuste najít pojem, slovo, termín, výraz řekněme například v projektu Wikipedia.cz, kde naleznete nejspíš podrobnější text. Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů podle toho o jaký obor se jedná. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci Školství.

Nezapomeňte provádět pravidelně upgrade vašeho software. Pouze tak zabráníte virům a malware.