Kdo je to?
Kdo je to, byl Rektor? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Rektor? Lidé, Školství

Kdo je to Rektor?

Co znamená a jaký je význam slova Rektor?

Rektor je nejvýše postavený hodnostář vysoké školy nebo univerzity. Rektor stojí v čele úřadu nazvaného rektorát. Rektora navrhuje akademický senát a do úřadu ho jmenuje prezident republiky. Zástupce rektora se nazývá prorektor.Kdo je to, byl Rektor? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Rektor? Lidé, Školství

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Rektor? s kamarády na Google+ nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to Předdůchod? Znáte pojem Ascorutin? Vzpomněli byste si na význam slova Zelená káva? Pamatujete si definici pojmu DNA?

Klíčová slova: etymologie, co je to Rektor?, význam pojmu, význam, slovo, formulace, popis, wiki, termín, co znamená, vysvětlení, Rektor, Školství, definice, synonymum

Další vybraná hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Rektor

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Rektor? Kdo to byl Rektor? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Rektor? Definice pojmu Rektor je v kategorii Školství. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Texty mohou obsahovat chyby. Berte v potaz, že uvedené texty nejsou pravidelně aktualizovány. Zkuste též hledat pojem, termín, výraz, heslo třeba v projektu Wikipedia.cz, kde naleznete nejspíš podrobnější text. Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy podle toho o jaký obor se jedná. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než Školství).

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.