Kdo je to?
Kdo je to, byl Rektor? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Rektor? Lidé, Školství

Kdo je to Rektor?

Co znamená a jaký je význam slova Rektor?

Rektor je nejvýše postavený hodnostář vysoké školy nebo univerzity. Rektor stojí v čele úřadu nazvaného rektorát. Rektora navrhuje akademický senát a do úřadu ho jmenuje prezident republiky. Zástupce rektora se nazývá prorektor.Kdo je to, byl Rektor? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Rektor? Lidé, Školství

Zaujalo vás slovo, termín Rektor? Potom se podělte s vašimi kamarády, známými a přáteli na Twitteru, Google+, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to Předdůchod? Znáte pojem Ascorutin? Vzpomněli byste si na význam slova Zelená káva? Pamatujete si definici pojmu DNA?

Klíčová slova: kdo je Rektor?, formulace, co znamená, etymologie, původ slova, kdo to je, význam pojmu, informace, význam, co je to Rektor?, Rektor, popis, vysvětlení, pojem, synonymum

Náhodných výběr osobností, odborných pojmů, termínů a slov

Co znamená Rektor? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Rektor? Kdo to byl Rektor? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Rektor? Definice pojmu Rektor se nachází v kategorii Školství. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Neručíme za pravdivost uvedených informací. Pochopte prosím, že definice nemohou být pravidelně aktualizovány. Zkuste najít výraz, slovo, definici, termín dejme tomu v internetové Wikipedii, kde můžete najít mnohem podrobnější text. Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů v různém kontextu, v různých oborech. Doporučujeme vám proto zkusit i jinou sekci než je kategorie Školství.

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.