Kdo je to?
Kdo je to, byl Speciální pedagog? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Speciální pedagog? Lidé, Školství

Kdo je to Speciální pedagog?

Jaký je význam slova Speciální pedagog? Co to znamená?

Úkolem speciálního pedagoga je výchova a vzdělávání postižených jedinců. Může se jednat o žáky s poruchami učení či chování, o fyzické nebo mentální postižení. Speciální pedagog může pracovat přímo jako učitel ve speciální škole, případně v jiné instituci, nebo může vykonávat poradenskou činnost. Speciální pedagog má na starosti žáky se závažnějším stupněm postižení. Děti s nižší mírou postižení bývají integrovány do běžných škol.Kdo je to, byl Speciální pedagog? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Speciální pedagog? Lidé, Školství

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Speciální pedagog? se známými na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to Kuskus? Znáte pojem Žentour? Vzpomněli byste si na význam slova Zaručená mzda? Pamatujete si definici pojmu Flash player?

Klíčová slova: termín, vysvětlení, pojem, popis, význam pojmu, přesný výraz, co je to Speciální pedagog?, definice, význam, etymologie, co znamená, přesný význam, heslo, synonymum, wiki

Víte co znamenají tato slova, hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy?

Vysvětlení významu slova Speciální pedagog, definice, vysvětlení pojmu

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Speciální pedagog? Kdo to byl Speciální pedagog? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Speciální pedagog? Definice pojmu Speciální pedagog je v kategorii Školství. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Nemáme možnost pravidelné aktualizace článků. Zkuste hledat výraz, heslo, text, pojem dejme tomu třeba ve známé Wikipedii, kde naleznete rozsáhlejší text. Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic v různém kontextu, v různých oborech. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci Školství.

Víte, co je to tablet, co je to router nebo co je to co je to Wi-fi? Pokud ne, odpověď naleznete zde.