Kdo je to?
Kdo je to, byl Učeň? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Učeň? Lidé, Školství

Kdo je to Učeň?

Jaký je význam slova Učeň? Co to znamená?

Učeň je student učebního oboru na učňovské škole, resp. na středním odborném učilišti. Studium učně je ukončeno absolvováním závěrečné učňovské zkoušky a u maturitních oborů i složením maturitní zkoušky. V dávných dobách byl učeň žák, který pracoval v řemeslné dílně pod vedením mistra. Po zaučení složil tovaryšské zkoušky a stal se tak tovaryšem.Kdo je to, byl Učeň? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Učeň? Lidé, Školství

Sdílejte tuto stránku se slovem Učeň s přáteli na Facebooku, Twitteru a Google+ nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Pamatujete si definici pojmu Splín? Vzpomněli byste si na význam slova Nikáb? Vzpomněli byste si na význam slova Omalovánka? Znáte pojem Pučtok?

Klíčová slova: heslo, termín, popis, co je to Učeň?, Učeň, význam pojmu, význam slova, pojem, informace, kdo to je, vysvětlení, Školství, definice, přesný výraz, kdo je Učeň?

Často hledané výrazy, osobnosti, termíny a odborné pojmy

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Učeň

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Učeň? Kdo to byl Učeň? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Učeň? Definice pojmu Učeň je v kategorii Školství. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Nemáme prostředky na pravidelnou aktualizace textů. Zkuste hledat výraz, heslo, pojem, termín, text, slovo například na stránkách projektu Wikipedia, kde naleznete o něco delší text. Berte prosím v úvahu, že stejná slova mohou mít více významů v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste proto hledat termín Učeň hledat i v jiných kategoriích (než Školství).

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.