Kdo je to?
Kdo je to, byl Učeň? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Učeň? Lidé, Školství

Kdo je to Učeň?

Jaký je význam slova Učeň? Co to znamená?

Učeň je student učebního oboru na učňovské škole, resp. na středním odborném učilišti. Studium učně je ukončeno absolvováním závěrečné učňovské zkoušky a u maturitních oborů i složením maturitní zkoušky. V dávných dobách byl učeň žák, který pracoval v řemeslné dílně pod vedením mistra. Po zaučení složil tovaryšské zkoušky a stal se tak tovaryšem.Kdo je to, byl Učeň? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Učeň? Lidé, Školství

Definici slova Učeň můžete sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na sociálních sítích Twitter, Google+ nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to Akryl? Znáte pojem Dual core? Vzpomněli byste si na význam slova Cysta? Pamatujete si definici pojmu Pancetta?

Klíčová slova: formulace, popis, slovo, wiki, definice, původ slova, etymologie, co je to Učeň?, co znamená, význam, synonymum, informace, Školství, kdo to je, heslo

Náhodných výběr osobností, odborných termínů, pojmů a hesel

Vysvětlení významu slova Učeň, definice, vysvětlení pojmu

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Učeň? Kdo to byl Učeň? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Učeň? Definice pojmu Učeň se nachází v sekci Školství. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Veškeré texty jsou bez záruky. Návštěvníci, omluvte nás prosím, že nestíháme pravidelně aktualizovat texty. Pro aktuální informace zkuste hledat pojem, slovo, termín, definici např. ve Wikipedii, kde můžete najít podrobnější text. Berte prosím v úvahu, že stejná slova mohou mít více významů podle různých oborů. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než Školství.

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.