Kdo je to?
Kdo je to Alois Hadamczik? Životopis Alois Hadamczik, lidé, osobnosti z sport

Kdo je to Alois Hadamczik?

Kdo je to Alois Hadamczik? Stručný životopis

Alois Hadamczik je trenér českého hokeje. I když sám pochází z fotbalové rodiny, stal se hokejovým trenérem a dvakrát vedl český národní tým. Na toto místo rezignoval pod tlakem kritiky za neúspěchy a věnuje se reprezentaci do 18 let. Sám s hokejem začínal až ve věku dorostu a hrál za různé kluby a v první národní lize. Reprezentoval Tatru Kopřivnice.
Alois Hadamczik je také podnikatel, zastává pozice v dozorčích radách a představenstvech různých průmyslových společností.Kdo je to Alois Hadamczik? Životopis Alois Hadamczik, lidé, osobnosti z sport

Budeme rádi, pokud budete tuto stručnou biografii s osobou Alois Hadamczik sdílet s přáteli a kamarády na Google+, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Hlavní informace o osobě Alois Hadamczik

Národnost: česká
Datum narození: 20. června 1952
Místo narození: Kravaře

Víte, co je to Mangold? Pamatujete si definici pojmu Developer? Pamatujete si definici pojmu Báje? Vzpomněli byste si na význam slova Niveleta?

Klíčová slova: formulace, Alois Hadamczik, kdo je Alois Hadamczik?, co znamená, etymologie, heslo, přesný výraz, význam slova, popis, sport, co je to Alois Hadamczik?, pojem, wiki, definice, původ slova

Výběr osobností, pojmů, výrazů, odborných termínů a slov

Životopis, kdo je Alois Hadamczik? Stručná biografie

Tyto stránky vám umožnili zjistit: Kdo je to Alois Hadamczik? Kdo to byl Alois Hadamczik? Kdy se narodil Alois Hadamczik? Kde se narodil Alois Hadamczik? Alois Hadamczik se nachází v kategorii sport. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Neručíme za pravdivost uvedených informací. Bohužel, častá aktualizace není v našich silách. Můžete též vyzkoušet hledat osobnost, osobu, člověka Alois Hadamczik dejme tomu například v projektu Wikipedie, kde můžete najít rozsáhlejší popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Alois Hadamczik i v jiné kategorii než je sport.