Kdo je to?
Kdo je to Alois Hadamczik? Životopis Alois Hadamczik, lidé, osobnosti z sport

Kdo je to Alois Hadamczik?

Kdo je to Alois Hadamczik? Stručný životopis

Alois Hadamczik je trenér českého hokeje. I když sám pochází z fotbalové rodiny, stal se hokejovým trenérem a dvakrát vedl český národní tým. Na toto místo rezignoval pod tlakem kritiky za neúspěchy a věnuje se reprezentaci do 18 let. Sám s hokejem začínal až ve věku dorostu a hrál za různé kluby a v první národní lize. Reprezentoval Tatru Kopřivnice.
Alois Hadamczik je také podnikatel, zastává pozice v dozorčích radách a představenstvech různých průmyslových společností.Kdo je to Alois Hadamczik? Životopis Alois Hadamczik, lidé, osobnosti z sport

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je Alois Hadamczik? s vašimi přáteli na Facebooku, Twitteru a Google+ nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Základní informace o osobě Alois Hadamczik

Národnost: česká
Datum narození: 20. června 1952
Místo narození: Kravaře

Víte, co je to Mangold? Víte, co je to Vektor? Pamatujete si definici pojmu Báje? Pamatujete si definici pojmu Stud?

Klíčová slova: formulace, Alois Hadamczik, význam, informace, přesný výraz, význam slova, slovo, termín, kdo to je, sport, popis, heslo, popis, co je to Alois Hadamczik?, význam pojmu

Další osobnosti, lidé, pojmy, významy slov, hesla, výrazy

Biografie, životopis, kdo je to Alois Hadamczik?

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Alois Hadamczik? Kdo to byl Alois Hadamczik? Kdy se narodil Alois Hadamczik? Kde se narodil Alois Hadamczik? Alois Hadamczik je v kategorii sport. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Texty mohou obsahovat chyby. Bohužel, nestíháme pravidelně aktualizovat všechny texty. Můžete se pokusit také najít osobnost, osobu, člověka Alois Hadamczik například v projektu Wikipedia.cz, kde naleznete podrobně vysvětlený popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Alois Hadamczik i v jiné kategorii než je sport.