Kdo je to?
Kdo je to, byl Chodec? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Chodec? Lidé, sport

Kdo je to Chodec?

Co znamená a jaký je význam slova Chodec?

Slovem chodec označujeme takového účastníka silničního provozu, který se pohybuje pěšky, nebo sportovce zabývajícího se rychlochůzí, případně člověka, který se věnuje chůzi se speciálními holemi nazývané nordic walking. Nordic walking se v poslední době těší velké popularitě, protože se mu může věnovat téměř každý bez ohledu na věk a fyzickou kondici, vybavení je finančně dostupné a jedná se o efektivní trénink celého těla.Kdo je to, byl Chodec? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Chodec? Lidé, sport

Budeme rádi, pokud budete definici slova Chodec sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na Google+, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to Osnova? Znáte pojem Freska? Vzpomněli byste si na význam slova Omegle? Pamatujete si definici pojmu Stavební spoření?

Klíčová slova: kdo je Chodec?, pojem, heslo, vysvětlení, informace, kdo to je, význam pojmu, přesný význam, sport, význam, termín, definice, wiki, slovo, synonymum

Často hledané výrazy, osobnosti, termíny a odborné pojmy

Vysvětlení významu slova Chodec, definice, vysvětlení pojmu

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Chodec? Kdo to byl Chodec? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Chodec? Definice pojmu Chodec se nachází v sekci sport. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Veškeré texty jsou bez záruky. Návštěvníci, omluvte nás prosím, že nestíháme pravidelně aktualizovat texty. Zkuste hledat pojem, slovo, termín, heslo, definici, výraz dejme tomu např. v projektu Wikipedie, kde můžete najít rozsáhlejší popis. Berte prosím na vědomí, že slovní spojení mívají několik různých významů v různých oborech lidské činnosti. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Chodec v jiné sekci než sport.

Víte co znamená zkratka AYOR, JFGI nebo WIYF? Tyto a další zkratky naleznete na našem spřáteleném webu.