Kdo je to?
Kdo je to Cristiano Ronaldo? Životopis Cristiano Ronaldo, lidé, osobnosti z sport

Kdo je to Cristiano Ronaldo?

Kdo je to Cristiano Ronaldo? Stručný životopis

Cristiano Ronaldo, celým jménem Cristiano Ronaldo dos Santos Aveiro, je známý portugalský fotbalista, který patří k nejlepším hráčům své doby a který se v roce 2016 stal mistrem Evropy. V současnosti hraje za klub Real Madrid.
Cristiano Ronaldo získal řadu ocenění jako Zlatý míč, cenu za nejhezčí gól roku, je spoludržitelem rekordu v počtu nastřílených branek při Mistrovství Evropy.Kdo je to Cristiano Ronaldo? Životopis Cristiano Ronaldo, lidé, osobnosti z sport

Tento text (Cristiano Ronaldo) můžete samozřejmě sdílet se známými na sociálních sítích Google+, Facebook či Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Hlavní data o osobě Cristiano Ronaldo

Národnost: portugalská
Datum narození: 5. února 1985
Místo narození: Funchal

Vzpomněli byste si na význam slova Rovnodennost? Vzpomněli byste si na význam slova Esovka? Znáte pojem Centrismus? Znáte pojem DLNA?

Klíčová slova: přesný výraz, přesný význam, co je to Cristiano Ronaldo?, co znamená, popis, sport, slovo, kdo to je, termín, heslo, kdo je Cristiano Ronaldo?, pojem, Cristiano Ronaldo, formulace, wiki

Tipy na další významy slov, osobnosti, pojmy a termíny

Stručná biografie, resp. životopis osoby Cristiano Ronaldo

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Cristiano Ronaldo? Kdo to byl Cristiano Ronaldo? Kdy se narodil Cristiano Ronaldo? Kde se narodil Cristiano Ronaldo? Cristiano Ronaldo je v kategorii sport. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Veškeré texty jsou bez záruky. Věříme, že chápete, že texty nemohou být často aktualizovány. Zkuste hledat osobnost, osobu, člověka Cristiano Ronaldo dejme tomu např. na české Wikipedii, kde naleznete nejspíše mnohem podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Cristiano Ronaldo i v jiné kategorii než je sport.