Kdo je to?
Kdo je to Cristiano Ronaldo? Životopis Cristiano Ronaldo, lidé, osobnosti z sport

Kdo je to Cristiano Ronaldo?

Kdo je to Cristiano Ronaldo? Stručný životopis

Cristiano Ronaldo, celým jménem Cristiano Ronaldo dos Santos Aveiro, je známý portugalský fotbalista, který patří k nejlepším hráčům své doby a který se v roce 2016 stal mistrem Evropy. V současnosti hraje za klub Real Madrid.
Cristiano Ronaldo získal řadu ocenění jako Zlatý míč, cenu za nejhezčí gól roku, je spoludržitelem rekordu v počtu nastřílených branek při Mistrovství Evropy.Kdo je to Cristiano Ronaldo? Životopis Cristiano Ronaldo, lidé, osobnosti z sport

Popis osobnosti Cristiano Ronaldo můžete sdílet s přáteli a kamarády na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Hlavní informace o osobě Cristiano Ronaldo

Národnost: portugalská
Datum narození: 5. února 1985
Místo narození: Funchal

Vzpomněli byste si na význam slova Rovnodennost? Pamatujete si definici pojmu Iluze? Znáte pojem Centrismus? Vzpomněli byste si na význam slova Spondylóza?

Klíčová slova: heslo, synonymum, přesný význam, vysvětlení, původ slova, kdo to je, kdo je Cristiano Ronaldo?, popis, sport, co znamená, popis, informace, Cristiano Ronaldo, co je to Cristiano Ronaldo?, význam slova

Často hledaná hesla, osobnosti, odborné termíny, pojmy, slova

Životopis, kdo je Cristiano Ronaldo? Stručná biografie

Tyto stránky vám umožnili zjistit: Kdo je to Cristiano Ronaldo? Kdo to byl Cristiano Ronaldo? Kdy se narodil Cristiano Ronaldo? Kde se narodil Cristiano Ronaldo? Cristiano Ronaldo se nachází v kategorii sport. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Možnost chyb vyhrazena. Pochopte prosím, že definice nemohou být pravidelně aktualizovány. Zkuste najít osobnost, osobu, člověka Cristiano Ronaldo třeba na webovkách projektu Wikipedia, kde můžete najít nejspíš delší text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Cristiano Ronaldo i v jiné kategorii než je sport.