Kdo je to?
Kdo je to David Krejčí? Životopis David Krejčí, lidé, osobnosti z sport

Kdo je to David Krejčí?

Kdo je to David Krejčí? Stručný životopis

David Krejčí je hokejista profesionál. V současnosti hraje v NHL za bostonské Bruins. Pochází z hokejové rodiny, bruslit začínal již ve věku 4 let. Jeho hokejovým vzorem byl Jaromír Jágr.
Hrál nejdříve ve Šternberku, potom v Olomouci a Třinci a následně v Kladně. Zde David Krejčí sehrál několik zápasů v reprezentaci a následně odešel do zámoří.Kdo je to David Krejčí? Životopis David Krejčí, lidé, osobnosti z sport

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je David Krejčí? s vašimi kamarády na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Základní informace o osobě David Krejčí

Národnost: česká
Datum narození: 28. 4. 1986
Místo narození: Šternberk

Víte, co je to Bourbon? Víte, co je to Vivisekce? Pamatujete si definici pojmu Polopřímka? Pamatujete si definici pojmu Underground?

Klíčová slova: význam pojmu, pojem, význam slova, popis, slovo, co je to David Krejčí?, formulace, popis, definice, kdo je David Krejčí?, wiki, kdo to je, heslo, synonymum, co znamená

Často hledané pojmy, osobnosti, výrazy, odborné termíny a slova

Životopis, kdo je David Krejčí? Stručná biografie

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to David Krejčí? Kdo to byl David Krejčí? Kdy se narodil David Krejčí? Kde se narodil David Krejčí? David Krejčí je v sekci sport. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Možnost chyb vyhrazena. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Můžete se pokusit také najít osobnost, osobu, člověka David Krejčí dejme tomu v projektu Wikipedia.cz, kde naleznete rozsáhlejší text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost David Krejčí i v jiné kategorii než je sport.