Kdo je to?
Kdo je to David Krejčí? Životopis David Krejčí, lidé, osobnosti z sport

Kdo je to David Krejčí?

Kdo je to David Krejčí? Stručný životopis

David Krejčí je hokejista profesionál. V současnosti hraje v NHL za bostonské Bruins. Pochází z hokejové rodiny, bruslit začínal již ve věku 4 let. Jeho hokejovým vzorem byl Jaromír Jágr.
Hrál nejdříve ve Šternberku, potom v Olomouci a Třinci a následně v Kladně. Zde David Krejčí sehrál několik zápasů v reprezentaci a následně odešel do zámoří.Kdo je to David Krejčí? Životopis David Krejčí, lidé, osobnosti z sport

Budeme rádi, pokud budete tuto stručnou biografii s osobou David Krejčí sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na sociálních sítích Twitter, Google+ nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Hlavní informace o osobě David Krejčí

Národnost: česká
Datum narození: 28. 4. 1986
Místo narození: Šternberk

Víte, co je to Bourbon? Pamatujete si definici pojmu Kvitance? Pamatujete si definici pojmu Polopřímka? Vzpomněli byste si na význam slova KWh?

Klíčová slova: co je to David Krejčí?, kdo je David Krejčí?, termín, wiki, přesný význam, význam pojmu, popis, formulace, slovo, synonymum, etymologie, heslo, kdo to je, informace, co znamená

Náhodných výběr z osobností, slov odborných termínů, pojmů a hesel

Stručná biografie, resp. životopis osoby David Krejčí

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to David Krejčí? Kdo to byl David Krejčí? Kdy se narodil David Krejčí? Kde se narodil David Krejčí? David Krejčí se nachází v sekci sport. Sepsáno redaktory Superia.cz Veškeré texty jsou bez záruky. Návštěvníci, omluvte nás prosím, že nestíháme pravidelně aktualizovat texty. Můžete též vyzkoušet hledat osobnost, osobu, člověka David Krejčí např. v projektu Wikipedie, kde můžete najít podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost David Krejčí i v jiné kategorii než je sport.