Kdo je to?
Kdo je to David Krejčí? Životopis David Krejčí, lidé, osobnosti z sport

Kdo je to David Krejčí?

Kdo je to David Krejčí? Stručný životopis

David Krejčí je hokejista profesionál. V současnosti hraje v NHL za bostonské Bruins. Pochází z hokejové rodiny, bruslit začínal již ve věku 4 let. Jeho hokejovým vzorem byl Jaromír Jágr.
Hrál nejdříve ve Šternberku, potom v Olomouci a Třinci a následně v Kladně. Zde David Krejčí sehrál několik zápasů v reprezentaci a následně odešel do zámoří.Kdo je to David Krejčí? Životopis David Krejčí, lidé, osobnosti z sport

Popis osobnosti David Krejčí můžete sdílet s přáteli a kamarády na Twitteru, Google+, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Základní údaje o osobě David Krejčí

Národnost: česká
Datum narození: 28. 4. 1986
Místo narození: Šternberk

Víte, co je to Arboretum? Znáte pojem Epitaf? Vzpomněli byste si na význam slova Amonium? Pamatujete si definici pojmu Quad core?

Klíčová slova: význam pojmu, co znamená, původ slova, etymologie, vysvětlení, co je to David Krejčí?, informace, pojem, heslo, přesný výraz, popis, kdo je David Krejčí?, David Krejčí, slovo, význam

Náhodných výběr z osobností, slov odborných termínů, pojmů a hesel

Biografie, životopis, kdo je to David Krejčí?

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to David Krejčí? Kdo to byl David Krejčí? Kdy se narodil David Krejčí? Kde se narodil David Krejčí? David Krejčí patří do sekce sport. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Chápejte, že nemáme prostředky na pravidelnou aktualizaci. Zkuste též najít osobnost, osobu, člověka David Krejčí dejme tomu například na webovkách projektu Wikipedia, kde můžete najít nejspíše delší a podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost David Krejčí i v jiné kategorii než je sport.