Kdo je to?
Kdo je to Gabriela Koukalová? Životopis Gabriela Koukalová, lidé, osobnosti z sport

Kdo je to Gabriela Koukalová?

Kdo je to Gabriela Koukalová? Stručný životopis

Gabriela Koukalová reprezentovala Českou republiku v biatlonu. Jako první biatlonistka zvítězila v anketě Sportovec roku a zařadila se do desítky nejlepších sportovců ČR. K jejím úspěchům patří vítězství ve Světovém poháru, dvakrát stříbro ze ZOH, titul mistryně světa ve sprintu, stříbrná medaile z vytrvalostního závodu a bronz ze stíhacího závodu.
Gabriela Koukalová je i světovou šampionkou smíšených štafet.Kdo je to Gabriela Koukalová? Životopis Gabriela Koukalová, lidé, osobnosti z sport

Zaujala vás biografie osobnosti Gabriela Koukalová? Potom se podělte s kamarády na Google+, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Základní údaje o osobě Gabriela Koukalová

Národnost: česká
Datum narození: 1. listopadu 1989
Místo narození: Jablonec nad Nisou

Víte, co je to Lol? Znáte pojem Benchmark? Vzpomněli byste si na význam slova Salko? Pamatujete si definici pojmu Azalka?

Klíčová slova: termín, informace, synonymum, co je to Gabriela Koukalová?, sport, slovo, popis, kdo je Gabriela Koukalová?, význam slova, popis, vysvětlení, původ slova, Gabriela Koukalová, kdo to je, pojem

Doporučené pojmy, slova, osobnosti, odborné termíny a výrazy

Biografie, životopis, kdo je to Gabriela Koukalová?

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Gabriela Koukalová? Kdo to byl Gabriela Koukalová? Kdy se narodil Gabriela Koukalová? Kde se narodil Gabriela Koukalová? Gabriela Koukalová patří do sekce sport. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Texty mohou obsahovat chyby. Bohužel, naše možnosti updatů článků jsou omezené. Pro aktuální informace zkuste hledat osobnost, osobu, člověka Gabriela Koukalová kupř. na stránkách Wikipedie, kde můžete najít komplexní popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Gabriela Koukalová i v jiné kategorii než je sport.