Kdo je to?
Kdo je to Gabriela Koukalová? Životopis Gabriela Koukalová, lidé, osobnosti z sport

Kdo je to Gabriela Koukalová?

Kdo je to Gabriela Koukalová? Stručný životopis

Gabriela Koukalová reprezentovala Českou republiku v biatlonu. Jako první biatlonistka zvítězila v anketě Sportovec roku a zařadila se do desítky nejlepších sportovců ČR. K jejím úspěchům patří vítězství ve Světovém poháru, dvakrát stříbro ze ZOH, titul mistryně světa ve sprintu, stříbrná medaile z vytrvalostního závodu a bronz ze stíhacího závodu.
Gabriela Koukalová je i světovou šampionkou smíšených štafet.Kdo je to Gabriela Koukalová? Životopis Gabriela Koukalová, lidé, osobnosti z sport

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je Gabriela Koukalová? s vašimi kamarády, známými a přáteli na Facebooku, Twitteru a Google+ nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Základní informace o osobě Gabriela Koukalová

Národnost: česká
Datum narození: 1. listopadu 1989
Místo narození: Jablonec nad Nisou

Vzpomněli byste si na význam slova Učební plán? Víte, co je to Dřík? Znáte pojem Aretace? Pamatujete si definici pojmu Systolický tlak?

Klíčová slova: definice, popis, synonymum, sport, přesný význam, etymologie, slovo, wiki, formulace, informace, termín, pojem, význam slova, vysvětlení, heslo

Další vybraná hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy

Stručná biografie, resp. životopis osoby Gabriela Koukalová

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Gabriela Koukalová? Kdo to byl Gabriela Koukalová? Kdy se narodil Gabriela Koukalová? Kde se narodil Gabriela Koukalová? Gabriela Koukalová je v kategorii sport. Text vytvořen pro server Superia.cz Omlouváme se za možné chyby v textech. Pochopte prosím, že nemáme prostředky na častou aktualizaci všech textů. Můžete se pokusit také najít osobnost, osobu, člověka Gabriela Koukalová řekněme ve známé Wikipedii, kde naleznete podrobně vysvětlený popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Gabriela Koukalová i v jiné kategorii než je sport.