Kdo je to?
Kdo je to Jan Železný? Životopis Jan Železný, lidé, osobnosti z sport

Kdo je to Jan Železný?

Kdo je to Jan Železný? Stručný životopis

Jan Železný je atlet – oštěpař. Často bývá označován za historicky nejlepšího oštěpaře. V průběhu sportovní kariéry získal tři zlaté a jednu stříbrnou medaili z olympijských her, třikrát se stal mistrem světa, je držitelem mnoha světových rekordů. Má titul Atlet světa, Atlet Evropy i český sportovec roku. Je jediným oštěpařem, který přehodil hranici 95 m.
Jan Železný ukončil aktivní kariéru v roce 2006, kdy ještě získal bronzovou medaili na ME v atletice.Kdo je to Jan Železný? Životopis Jan Železný, lidé, osobnosti z sport

Budeme rádi, pokud budete tuto stručnou biografii s osobou Jan Železný sdílet s přáteli na sociálních sítích Twitter, Google+ nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Základní údaje o osobě Jan Železný

Národnost: česká
Datum narození: 16. června 1966
Místo narození: Mladá Boleslav

Víte, co je to Happy slapping? Znáte pojem Skalár? Vzpomněli byste si na význam slova Parlament? Pamatujete si definici pojmu Aritmetický průměr?

Klíčová slova: kdo je Jan Železný?, pojem, etymologie, Jan Železný, wiki, synonymum, vysvětlení, heslo, co znamená, definice, význam, informace, sport, co je to Jan Železný?, kdo to je

Výběr náhodných osobností, odborných termínů, pojmů a hesel

Biografie, životopis, kdo je to Jan Železný?

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Jan Železný? Kdo to byl Jan Železný? Kdy se narodil Jan Železný? Kde se narodil Jan Železný? Jan Železný patří do sekce sport. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Uvedené informace jsou bez záruky. Chápejte, že nemáme prostředky na pravidelnou aktualizaci. Pokuste se též vyhledat osobnost, osobu, člověka Jan Železný řekněme třeba v otevřené encyklopedii Wikipedia, kde můžete najít podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Jan Železný i v jiné kategorii než je sport.