Kdo je to?
Kdo je to Jan Železný? Životopis Jan Železný, lidé, osobnosti z sport

Kdo je to Jan Železný?

Kdo je to Jan Železný? Stručný životopis

Jan Železný je atlet – oštěpař. Často bývá označován za historicky nejlepšího oštěpaře. V průběhu sportovní kariéry získal tři zlaté a jednu stříbrnou medaili z olympijských her, třikrát se stal mistrem světa, je držitelem mnoha světových rekordů. Má titul Atlet světa, Atlet Evropy i český sportovec roku. Je jediným oštěpařem, který přehodil hranici 95 m.
Jan Železný ukončil aktivní kariéru v roce 2006, kdy ještě získal bronzovou medaili na ME v atletice.Kdo je to Jan Železný? Životopis Jan Železný, lidé, osobnosti z sport

Budeme rádi, pokud budete tuto stručnou biografii s osobou Jan Železný sdílet s přáteli a kamarády na Twitteru, Google+, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Hlavní informace o osobě Jan Železný

Národnost: česká
Datum narození: 16. června 1966
Místo narození: Mladá Boleslav

Víte, co je to Psychohygiena? Pamatujete si definici pojmu Droga? Pamatujete si definici pojmu Eufemismus? Vzpomněli byste si na význam slova Shareware?

Klíčová slova: kdo to je, slovo, synonymum, etymologie, wiki, význam pojmu, popis, pojem, přesný výraz, sport, termín, heslo, přesný význam, vysvětlení, Jan Železný

Doporučené pojmy, slova, osobnosti, odborné termíny a výrazy

Životopis, kdo je Jan Železný? Stručná biografie

Tyto stránky vám umožnili zjistit: Kdo je to Jan Železný? Kdo to byl Jan Železný? Kdy se narodil Jan Železný? Kde se narodil Jan Železný? Jan Železný se nachází v kategorii sport. Text napsán pro Superia.cz. Možnost chyb vyhrazena. Pochopte prosím, že definice nemohou být pravidelně aktualizovány. Můžete též vyzkoušet hledat osobnost, osobu, člověka Jan Železný dejme tomu v projektu Wikipedie, kde můžete najít nejspíše delší a podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Jan Železný i v jiné kategorii než je sport.