Kdo je to?
Kdo je to Jaromír Jágr? Životopis Jaromír Jágr, lidé, osobnosti z sport

Kdo je to Jaromír Jágr?

Kdo je to Jaromír Jágr? Stručný životopis

Jaromír Jágr je český hokejista, útočník, v současnosti hraje v zámořské NHL za klub Calgary Flames. Svými výkony se zařadil mezi nejlepší hokejové hráče celého světa. Působil v řadě klubů NHL a opakovaně získal mnoho významných ocenění – Stanley Cup, vítěz kanadského bodování, čelní místa v tabulkách produktivity, nejlepší Evropan v NHL.
Jaromír Jágr je členem prestižního klubu Triple Gold Cup, ve kterém se sdružují vítězové všech hlavních hokejových soutěží. Je také spolumajitelem kladenského hokejového klubu.Kdo je to Jaromír Jágr? Životopis Jaromír Jágr, lidé, osobnosti z sport

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Jaromír Jágr se známými na Twitteru, Google+, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Základní údaje o osobě Jaromír Jágr

Národnost: česká
Datum narození: 15. 2. 1972
Místo narození: Kladno

Víte, co je to Karneval? Znáte pojem Efedrin? Vzpomněli byste si na význam slova AIDS? Pamatujete si definici pojmu Cytologie?

Klíčová slova: popis, co je to Jaromír Jágr?, původ slova, kdo to je, popis, etymologie, vysvětlení, co znamená, heslo, slovo, Jaromír Jágr, význam pojmu, přesný výraz, informace, definice

Vybrané odborné pojmy, slova, osobnosti, termíny

Stručná biografie, resp. životopis osoby Jaromír Jágr

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Jaromír Jágr? Kdo to byl Jaromír Jágr? Kdy se narodil Jaromír Jágr? Kde se narodil Jaromír Jágr? Jaromír Jágr se nachází v sekci sport. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Veškeré texty jsou bez záruky. Není v našich silách pravidelně aktualizovat texty na tomto webu. Můžete též zkusit najít osobnost, osobu, člověka Jaromír Jágr dejme tomu třeba v české Wikipedii, kde můžete najít mnohem podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Jaromír Jágr i v jiné kategorii než je sport.