Kdo je to?
Kdo je to Jaromír Jágr? Životopis Jaromír Jágr, lidé, osobnosti z sport

Kdo je to Jaromír Jágr?

Kdo je to Jaromír Jágr? Stručný životopis

Jaromír Jágr je český hokejista, útočník, v současnosti hraje v zámořské NHL za klub Calgary Flames. Svými výkony se zařadil mezi nejlepší hokejové hráče celého světa. Působil v řadě klubů NHL a opakovaně získal mnoho významných ocenění – Stanley Cup, vítěz kanadského bodování, čelní místa v tabulkách produktivity, nejlepší Evropan v NHL.
Jaromír Jágr je členem prestižního klubu Triple Gold Cup, ve kterém se sdružují vítězové všech hlavních hokejových soutěží. Je také spolumajitelem kladenského hokejového klubu.Kdo je to Jaromír Jágr? Životopis Jaromír Jágr, lidé, osobnosti z sport

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je Jaromír Jágr? s vašimi přáteli na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Základní informace o osobě Jaromír Jágr

Národnost: česká
Datum narození: 15. 2. 1972
Místo narození: Kladno

Víte, co je to Slang? Víte, co je to Freediving? Pamatujete si definici pojmu Revolvingový úvěr? Pamatujete si definici pojmu Jarmulka?

Klíčová slova: wiki, přesný výraz, co je to Jaromír Jágr?, heslo, původ slova, sport, informace, popis, kdo je Jaromír Jágr?, Jaromír Jágr, pojem, slovo, kdo to je, význam slova, vysvětlení

Náhodných výběr osobností, odborných termínů, pojmů a hesel

Biografie, životopis, kdo je to Jaromír Jágr?

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Jaromír Jágr? Kdo to byl Jaromír Jágr? Kdy se narodil Jaromír Jágr? Kde se narodil Jaromír Jágr? Jaromír Jágr je v kategorii sport. Text vytvořen pro server Superia.cz Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Nemáme prostředky na pravidelnou aktualizace textů. Můžete se pokusit také najít osobnost, osobu, člověka Jaromír Jágr dejme tomu například v projektu Wikipedia.cz, kde naleznete rozsáhlejší text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Jaromír Jágr i v jiné kategorii než je sport.