Kdo je to?
Kdo je to Kateřina Siniaková? Životopis Kateřina Siniaková, lidé, osobnosti z sport

Kdo je to Kateřina Siniaková?

Kdo je to Kateřina Siniaková? Stručný životopis

Kateřina Siniaková je tenistka – profesionálka, vítězka ženské čtyřhry na Wimbledonu a French Open. Ve dvojici s Barborou Krejčíkovou jsou ve čtyřhře světovými jedničkami a jsou 14. dvojicí na žebříčku.
Kateřina Siniaková je ve dvouhře na 31. místě žebříčku. Společně s Barborou Krejčíkovou byly Ženskou tenisovou asociací vyhlášeny pro sezónu 2018 deblovým párem roku.Kdo je to Kateřina Siniaková? Životopis Kateřina Siniaková, lidé, osobnosti z sport

Tento text (Kateřina Siniaková) můžete samozřejmě sdílet s kolegy na Google+ nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Základní informace o osobě Kateřina Siniaková

Národnost: česká
Datum narození: 10. května 1996
Místo narození: Hradec Králové

Víte, co je to Foton? Znáte pojem Předdůchod? Vzpomněli byste si na význam slova Asociace? Pamatujete si definici pojmu Zelená káva?

Klíčová slova: wiki, význam, co je to Kateřina Siniaková?, slovo, termín, popis, formulace, vysvětlení, synonymum, informace, kdo je Kateřina Siniaková?, význam slova, původ slova, heslo, etymologie

Doporučujeme tyto osobnosti, pojmy, výrazy a termíny

Životopis, kdo je Kateřina Siniaková? Stručná biografie

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Kateřina Siniaková? Kdo to byl Kateřina Siniaková? Kdy se narodil Kateřina Siniaková? Kde se narodil Kateřina Siniaková? Kateřina Siniaková je v sekci sport. Text napsán pro Superia.cz. Možnost chyb vyhrazena. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Pro aktuální informace zkuste hledat osobnost, osobu, člověka Kateřina Siniaková kupříkladu v české verzi Wikipedia.cz, kde naleznete delší popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Kateřina Siniaková i v jiné kategorii než je sport.