Kdo je to?
Kdo je to Kateřina Siniaková? Životopis Kateřina Siniaková, lidé, osobnosti z sport

Kdo je to Kateřina Siniaková?

Kdo je to Kateřina Siniaková? Stručný životopis

Kateřina Siniaková je tenistka – profesionálka, vítězka ženské čtyřhry na Wimbledonu a French Open. Ve dvojici s Barborou Krejčíkovou jsou ve čtyřhře světovými jedničkami a jsou 14. dvojicí na žebříčku.
Kateřina Siniaková je ve dvouhře na 31. místě žebříčku. Společně s Barborou Krejčíkovou byly Ženskou tenisovou asociací vyhlášeny pro sezónu 2018 deblovým párem roku.Kdo je to Kateřina Siniaková? Životopis Kateřina Siniaková, lidé, osobnosti z sport

Sdílejte tuto stránku s osobností Kateřina Siniaková s přáteli na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Hlavní data o osobě Kateřina Siniaková

Národnost: česká
Datum narození: 10. května 1996
Místo narození: Hradec Králové

Pamatujete si definici pojmu Čertův dráp? Vzpomněli byste si na význam slova Arabská guma? Vzpomněli byste si na význam slova DPF? Znáte pojem Lyrika?

Klíčová slova: přesný výraz, sport, termín, co znamená, formulace, slovo, kdo je Kateřina Siniaková?, wiki, význam pojmu, přesný význam, informace, synonymum, etymologie, význam, definice

Často hledaná hesla, osobnosti, odborné termíny, pojmy, slova

Biografie, životopis, kdo je to Kateřina Siniaková?

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Kateřina Siniaková? Kdo to byl Kateřina Siniaková? Kdy se narodil Kateřina Siniaková? Kde se narodil Kateřina Siniaková? Kateřina Siniaková je v kategorii sport. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Nemáme prostředky na pravidelnou aktualizace textů. Zkuste hledat osobnost, osobu, člověka Kateřina Siniaková dejme tomu například na stránkách projektu Wikipedia, kde naleznete nejspíš komplexnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Kateřina Siniaková i v jiné kategorii než je sport.