Kdo je to?
Kdo je to Kristýna Plíšková? Životopis Kristýna Plíšková, lidé, osobnosti z sport

Kdo je to Kristýna Plíšková?

Kdo je to Kristýna Plíšková? Stručný životopis

Kristýna Plíšková je profesionální tenistka, vítězka juniorského Wimbledonu 2010 a pěti turnajů okruhu ITF. Profesionálně se tenisu věnuje od roku 2009.
Přechod mezi dospělé ji přinesl pouhé 51. místo žebříčku WTA. Na Wimbledonu se pak dostala do třetího kola. Se sestrou Karolinou a Nicol Vajdišovou jsou označovány jako princezny bílého sportu.Kdo je to Kristýna Plíšková? Životopis Kristýna Plíšková, lidé, osobnosti z sport

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je Kristýna Plíšková? s kamarády na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Základní informace o osobě Kristýna Plíšková

Národnost: česká
Datum narození: 21.3.1992
Místo narození: Louny

Víte, co je to Exodus? Znáte pojem Privatizace? Vzpomněli byste si na význam slova Artritida? Pamatujete si definici pojmu Sledge hokej?

Klíčová slova: význam pojmu, co je to Kristýna Plíšková?, pojem, heslo, co znamená, význam, definice, termín, přesný výraz, přesný význam, etymologie, formulace, význam slova, slovo, sport

Často žádané pojmy, osoby, výrazy, osobnosti, odborné termíny a slova

Stručná biografie, resp. životopis osoby Kristýna Plíšková

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Kristýna Plíšková? Kdo to byl Kristýna Plíšková? Kdy se narodil Kristýna Plíšková? Kde se narodil Kristýna Plíšková? Kristýna Plíšková je v kategorii sport. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Nemáme možnost pravidelné aktualizace článků. Zkuste najít osobnost, osobu, člověka Kristýna Plíšková dejme tomu třeba ve známé Wikipedii, kde naleznete rozsáhlejší text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Kristýna Plíšková i v jiné kategorii než je sport.