Kdo je to?
Kdo je to Miroslav Pelta? Životopis Miroslav Pelta, lidé, osobnosti z sport

Kdo je to Miroslav Pelta?

Kdo je to Miroslav Pelta? Stručný životopis

Miroslav Pelta je bývalý fotbalista – brankář, politik i podnikatel. Jako hráč skončil předčasně sportovní kariéru ze zdravotních důvodů. Věnuje se podnikání a působí i v politice. Do roku 2017 byl předsedou Fotbalové asociace ČR a vlastnil FK Baumit Jablonec. Jako generální ředitel působil i ve Spartě Praha.
Miroslav Pelta byl i předmětem policejního vyšetřování v kauze přerozdělování státních dotací. Byl zadržen a strávil nějakou dobu ve vazbě. Čelil různým podezření i při podnikání s pozemky.Kdo je to Miroslav Pelta? Životopis Miroslav Pelta, lidé, osobnosti z sport

Tento text (Miroslav Pelta) můžete samozřejmě sdílet se známými na Facebooku, Twitteru a Google+ nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Hlavní data o osobě Miroslav Pelta

Národnost: česká
Datum narození: 27. listopadu 1964
Místo narození: Varnsdorf

Vzpomněli byste si na význam slova Sezam? Vzpomněli byste si na význam slova Reálná mzda? Znáte pojem Doping? Znáte pojem ICloud?

Klíčová slova: popis, slovo, wiki, přesný význam, kdo to je, informace, význam pojmu, definice, co je to Miroslav Pelta?, vysvětlení, termín, synonymum, heslo, sport, pojem

Náhodná hesla, významy slov, odborné termíny, výrazy, pojmy, osobnosti

Stručná biografie, resp. životopis osoby Miroslav Pelta

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Miroslav Pelta? Kdo to byl Miroslav Pelta? Kdy se narodil Miroslav Pelta? Kde se narodil Miroslav Pelta? Miroslav Pelta je v kategorii sport. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Nemáme možnost pravidelné aktualizace článků. Zkuste hledat osobnost, osobu, člověka Miroslav Pelta řekněme na české Wikipedii, kde naleznete o něco delší text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Miroslav Pelta i v jiné kategorii než je sport.