Kdo je to?
Kdo je to Patrik Eliáš? Životopis Patrik Eliáš, lidé, osobnosti z sport

Kdo je to Patrik Eliáš?

Kdo je to Patrik Eliáš? Stručný životopis

Patrik Eliáš je bývalý hokejový profesionál – útočník. Hrál na levém křídle. Hrál v NHL, později v AHL a v ruské superlize a v klubu New Jersey Devils. Jako reprezentant ČR se zúčastnil OH v Salt Lake City a ZOH v Turíně, kde tým skončil s bronzem. Úspěšný byl i na MS v Kanadě a MS ve Švýcarsku.
Aktivní kariéru ukončil v roce 2017. Patrik Eliáš odehrál 1240 zápasů a v bodech je druhý za Jaromírem Jágrem. Od roku 2006 je také vyslancem dobré vůle Českého výboru UNICEF.Kdo je to Patrik Eliáš? Životopis Patrik Eliáš, lidé, osobnosti z sport

Sdílejte tuto stránku s osobností Patrik Eliáš s partnery, kolegy a kamarády na Google+, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Základní informace o osobě Patrik Eliáš

Národnost: česká
Datum narození: 13. duben 1976
Místo narození: Třebíč

Víte, co je to Červené maso? Znáte pojem Činohra? Vzpomněli byste si na význam slova Alternátor? Pamatujete si definici pojmu Fajitas?

Klíčová slova: termín, vysvětlení, sport, přesný výraz, pojem, synonymum, formulace, wiki, přesný význam, původ slova, kdo je Patrik Eliáš?, heslo, informace, co znamená, význam pojmu

Jiné zajímavé termíny, pojmy, hesla, slova, osobnosti, lidi

Biografie, životopis, kdo je to Patrik Eliáš?

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Patrik Eliáš? Kdo to byl Patrik Eliáš? Kdy se narodil Patrik Eliáš? Kde se narodil Patrik Eliáš? Patrik Eliáš je v kategorii sport. Text napsán pro Superia.cz. Texty mohou obsahovat chyby. Bohužel, nestíháme pravidelně aktualizovat všechny texty. Můžete též zkusit najít osobnost, osobu, člověka Patrik Eliáš řekněme třeba v populární Wikipedii, kde naleznete podrobný text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Patrik Eliáš i v jiné kategorii než je sport.