Kdo je to?
Kdo je to Patrik Eliáš? Životopis Patrik Eliáš, lidé, osobnosti z sport

Kdo je to Patrik Eliáš?

Kdo je to Patrik Eliáš? Stručný životopis

Patrik Eliáš je bývalý hokejový profesionál – útočník. Hrál na levém křídle. Hrál v NHL, později v AHL a v ruské superlize a v klubu New Jersey Devils. Jako reprezentant ČR se zúčastnil OH v Salt Lake City a ZOH v Turíně, kde tým skončil s bronzem. Úspěšný byl i na MS v Kanadě a MS ve Švýcarsku.
Aktivní kariéru ukončil v roce 2017. Patrik Eliáš odehrál 1240 zápasů a v bodech je druhý za Jaromírem Jágrem. Od roku 2006 je také vyslancem dobré vůle Českého výboru UNICEF.Kdo je to Patrik Eliáš? Životopis Patrik Eliáš, lidé, osobnosti z sport

Líbí se stručný životopis s osobou Patrik Eliáš? Pak se podělte s vašimi kamarády, známými a přáteli na Google+ nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Základní informace o osobě Patrik Eliáš

Národnost: česká
Datum narození: 13. duben 1976
Místo narození: Třebíč

Pamatujete si definici pojmu Medovina? Víte, co je to Enuréza? Vzpomněli byste si na význam slova Oddenek? Pamatujete si definici pojmu Manko?

Klíčová slova: Patrik Eliáš, sport, popis, původ slova, slovo, informace, definice, pojem, vysvětlení, co znamená, etymologie, heslo, termín, význam slova, kdo to je

Náhodné definice slov, pojmů a odborných termínů, osobnosti

Stručná biografie, resp. životopis osoby Patrik Eliáš

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Patrik Eliáš? Kdo to byl Patrik Eliáš? Kdy se narodil Patrik Eliáš? Kde se narodil Patrik Eliáš? Patrik Eliáš je v kategorii sport. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Nemáme možnost pravidelné aktualizace článků. Můžete se pokusit také najít osobnost, osobu, člověka Patrik Eliáš řekněme například v internetové encyklopedii Wikipedia, kde naleznete nejspíš podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Patrik Eliáš i v jiné kategorii než je sport.