Kdo je to?
Kdo je to Tomáš Berdych? Životopis Tomáš Berdych, lidé, osobnosti z sport

Kdo je to Tomáš Berdych?

Kdo je to Tomáš Berdych? Stručný životopis

Tomáš Berdych je tenista, který patří k deseti nejlepším hráčům světa. S tenisem začínal Tomáš Berdych již v dětských letech.
Jeho hvězdná kariéra začala v roce 2004, když porazil Rogera Federera na olympijských hrách. Dostal se až do finále Wimbledonu. Od roku 2003 reprezentuje ČR v Davis Cupu. Již dlouhá léta zápasí s předními světovými hráči o přední místa v žebříčku světových tenistů.Kdo je to Tomáš Berdych? Životopis Tomáš Berdych, lidé, osobnosti z sport

Zaujala vás biografie osobnosti Tomáš Berdych? Potom se podělte s vašimi známými a kamarády na sociálních sítích Twitter, Google+ nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Základní údaje o osobě Tomáš Berdych

Národnost: česká
Datum narození: 17.9.1985
Místo narození: Valašské Meziříčí

Víte, co je to Emulze? Znáte pojem Obří slalom? Pamatujete si definici pojmu Erythritol? Víte, co je to Herbář?

Klíčová slova: popis, co znamená, heslo, formulace, význam slova, sport, co je to Tomáš Berdych?, popis, přesný výraz, Tomáš Berdych, informace, význam pojmu, etymologie, kdo to je, kdo je Tomáš Berdych?

Náhodných výběr osobností, hesel, pojmů a odborných termínů

Stručná biografie, resp. životopis osoby Tomáš Berdych

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Tomáš Berdych? Kdo to byl Tomáš Berdych? Kdy se narodil Tomáš Berdych? Kde se narodil Tomáš Berdych? Tomáš Berdych se nachází v sekci sport. Text napsán pro Superia.cz. Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Litujem, že není v našich silách provádět pravidelně aktualizace všech textů. Zkuste najít osobnost, osobu, člověka Tomáš Berdych např. v internetové Wikipedii, kde můžete najít nejspíše podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Tomáš Berdych i v jiné kategorii než je sport.