Kdo je to?
Kdo je to Tomáš Berdych? Životopis Tomáš Berdych, lidé, osobnosti z sport

Kdo je to Tomáš Berdych?

Kdo je to Tomáš Berdych? Stručný životopis

Tomáš Berdych je tenista, který patří k deseti nejlepším hráčům světa. S tenisem začínal Tomáš Berdych již v dětských letech.
Jeho hvězdná kariéra začala v roce 2004, když porazil Rogera Federera na olympijských hrách. Dostal se až do finále Wimbledonu. Od roku 2003 reprezentuje ČR v Davis Cupu. Již dlouhá léta zápasí s předními světovými hráči o přední místa v žebříčku světových tenistů.Kdo je to Tomáš Berdych? Životopis Tomáš Berdych, lidé, osobnosti z sport

Popis osobnosti Tomáš Berdych můžete sdílet s vašimi kamarády na sociálních sítích Twitter, Google+ nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Základní údaje o osobě Tomáš Berdych

Národnost: česká
Datum narození: 17.9.1985
Místo narození: Valašské Meziříčí

Víte, co je to GPU? Znáte pojem Linkedin? Vzpomněli byste si na význam slova Ateista? Pamatujete si definici pojmu Kmitočet?

Klíčová slova: přesný význam, sport, pojem, co znamená, slovo, kdo je Tomáš Berdych?, etymologie, informace, synonymum, popis, wiki, význam, formulace, termín, původ slova

Podívejte se také na tyto osobnosti, odborné výrazy, pojmy, termíny a slova

Stručná biografie, resp. životopis osoby Tomáš Berdych

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Tomáš Berdych? Kdo to byl Tomáš Berdych? Kdy se narodil Tomáš Berdych? Kde se narodil Tomáš Berdych? Tomáš Berdych se nachází v sekci sport. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Veškeré texty jsou bez záruky. Návštěvníci, omluvte nás prosím, že nestíháme pravidelně aktualizovat texty. Zkuste hledat osobnost, osobu, člověka Tomáš Berdych např. ve Wikipedii, kde můžete najít podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Tomáš Berdych i v jiné kategorii než je sport.