Kdo je to?
Kdo je to Vondroušová Markéta? Životopis Vondroušová Markéta, lidé, osobnosti z sport

Kdo je to Vondroušová Markéta?

Kdo je to Vondroušová Markéta? Stručný životopis

Markéta Vondroušová je špičková tenistka, která byla do roku 2015 juniorskou světovou jedničkou. Je hráčkou tenisového oddílu I. ČLTK Praha. Byla světovou jedničkou juniorského kombinovaného žebříčku ITF.
V roce 2018 se Markéta Vondroušová ve dvouhře umístila na 50. místě tenisového žebříčku a ve čtyřhře na 147. místě. Jejím trenérem je bývalý tenisový profesionál Jiří Hřebec.Kdo je to Vondroušová Markéta? Životopis Vondroušová Markéta, lidé, osobnosti z sport

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je Vondroušová Markéta? s vašimi přáteli na sociálních sítích Google+, Facebook či Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Základní informace o osobě Vondroušová Markéta

Národnost: česká
Datum narození: 28. června 1999
Místo narození: Sokolov

Vzpomněli byste si na význam slova Drobná stavba? Víte, co je to Cholesterol? Znáte pojem Platební brána? Pamatujete si definici pojmu Ústava?

Klíčová slova: co je to Vondroušová Markéta?, synonymum, Vondroušová Markéta, wiki, termín, popis, popis, slovo, přesný význam, pojem, původ slova, kdo to je, význam slova, heslo, přesný výraz

Často hledaná slova, osobnosti, termíny a odborné pojmy

Biografie, životopis, kdo je to Vondroušová Markéta?

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Vondroušová Markéta? Kdo to byl Vondroušová Markéta? Kdy se narodil Vondroušová Markéta? Kde se narodil Vondroušová Markéta? Vondroušová Markéta je v kategorii sport. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Texty mohou obsahovat chyby. Bohužel, nestíháme pravidelně aktualizovat všechny texty. Můžete se pokusit také najít osobnost, osobu, člověka Vondroušová Markéta kupř. ve známé Wikipedii, kde naleznete podrobnější popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Vondroušová Markéta i v jiné kategorii než je sport.