Kdo je to?
Kdo je to, byl Garant? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Garant? Lidé, státní správa

Kdo je to Garant?

Jaký je význam slova Garant? Co to znamená?

Garant znamená česky ručitel,tj. někdo, kdo poskytuje záruku za něco.Kdo je to, byl Garant? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Garant? Lidé, státní správa

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Garant? s blízkými na Google+ nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to Diakritika? Znáte pojem Nick? Vzpomněli byste si na význam slova Šedý zákal? Pamatujete si definici pojmu Kondenzační kotel?

Klíčová slova: co je to Garant?, význam slova, termín, etymologie, heslo, popis, wiki, Garant, význam pojmu, vysvětlení, co znamená, synonymum, přesný výraz, význam, kdo je Garant?

Často hledané výrazy, osobnosti, termíny a odborné pojmy

Vysvětlení významu slova Garant, definice, vysvětlení pojmu

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Garant? Kdo to byl Garant? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Garant? Definice pojmu Garant je v kategorii státní správa. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Omlouváme se za možné chyby v textech. Nemáme možnost pravidelné aktualizace článků. Zkuste najít pojem, termín, výraz, heslo řekněme například ve známé Wikipedii, kde naleznete nejspíš podrobnější text. Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy podle toho o jaký obor se jedná. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než státní správa).

Víte co znamená zkratka AYOR, JFGI nebo WIYF? Tyto a další zkratky naleznete na našem spřáteleném webu.