Kdo je to?
Kdo je to, byl Matka samoživitelka? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Matka samoživitelka? Lidé, státní správa

Kdo je to Matka samoživitelka?

Co znamená a jaký je význam slova Matka samoživitelka?

Matka samoživitelka je termín k označení ženy, která žije sama bez manžela s dítětem. Dříve se používalo označení svobodná matka, dnes se dává přednost pojmu osaměle žijící rodič. Matka živitelka je z hlediska práva definována jako neprovdaná, ovdovělá nebo rozvedená žena nebo žena osamělá z jiných vážných důvodů, která nežije s druhem.
Matka samoživitelka může uplatňovat nároky vůči otci dítěte, získat podporu od státu a je zvýhodněna i zaměstnavatelem.Kdo je to, byl Matka samoživitelka? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Matka samoživitelka? Lidé, státní správa

Tento text (Matka samoživitelka) můžete sdílet s přáteli na Google+, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Víte, co je to Zrcadlovka? Vzpomněli byste si na význam slova Ecoboost? Pamatujete si definici pojmu PPL? Znáte pojem Pentalogie?

Klíčová slova: heslo, slovo, kdo je Matka samoživitelka?, popis, původ slova, co je to Matka samoživitelka?, definice, termín, státní správa, informace, formulace, význam slova, co znamená, význam, přesný význam

Doporučené pojmy, slova, osobnosti, odborné termíny a výrazy

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Matka samoživitelka

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Matka samoživitelka? Kdo to byl Matka samoživitelka? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Matka samoživitelka? Definice pojmu Matka samoživitelka je v kategorii státní správa. Sepsáno redaktory Superia.cz Texty mohou obsahovat chyby. Bohužel, nestíháme pravidelně aktualizovat všechny texty. Zkuste hledat výraz, definici, slovo, termín řekněme třeba v české verzi Wikipedia.cz, kde naleznete podrobný text. Berte na vědomí, že pojmy mohou mít více významů podle různých oborů. Můžete se proto pokusit najít heslo Matka samoživitelka i v jiné sekci než v státní správa.

Znáte pojem plugin nebo chipset?