Kdo je to?
Kdo je to, byl Matka samoživitelka? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Matka samoživitelka? Lidé, státní správa

Kdo je to Matka samoživitelka?

Co znamená a jaký je význam slova Matka samoživitelka?

Matka samoživitelka je termín k označení ženy, která žije sama bez manžela s dítětem. Dříve se používalo označení svobodná matka, dnes se dává přednost pojmu osaměle žijící rodič. Matka živitelka je z hlediska práva definována jako neprovdaná, ovdovělá nebo rozvedená žena nebo žena osamělá z jiných vážných důvodů, která nežije s druhem.
Matka samoživitelka může uplatňovat nároky vůči otci dítěte, získat podporu od státu a je zvýhodněna i zaměstnavatelem.Kdo je to, byl Matka samoživitelka? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Matka samoživitelka? Lidé, státní správa

Budeme rádi, pokud budete definici slova Matka samoživitelka sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na Google+, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to Antabus? Znáte pojem Leidenská mutace? Vzpomněli byste si na význam slova Závazek? Pamatujete si definici pojmu Tumor?

Klíčová slova: termín, etymologie, synonymum, vysvětlení, heslo, státní správa, přesný význam, Matka samoživitelka, význam pojmu, přesný výraz, co znamená, původ slova, informace, wiki, popis

Vybrané odborné pojmy, slova, osobnosti, termíny

Co znamená Matka samoživitelka? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Matka samoživitelka? Kdo to byl Matka samoživitelka? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Matka samoživitelka? Definice pojmu Matka samoživitelka se nachází v kategorii státní správa. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Možnost chyb vyhrazena. Bohužel, častá aktualizace není v našich silách. Pokuste se vyhledat výraz, termín, heslo, výraz dejme tomu například v otevřené encyklopedii Wikipedia, kde můžete najít rozsáhlejší popis. Berte na vědomí, že pojmy mohou mít více významů v různých oborech lidské činnosti. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než státní správa).

Znáte pojem plugin nebo chipset?