Kdo je to?
Kdo je to, byl Paša? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Paša? Lidé, státní správa

Kdo je to Paša?

Jaký je význam slova Paša? Co to znamená?

Paša byl dnes již zaniklý titul, který byl užíván v Osmanské říši pro vysoké úředníky či vojenské hodnostáře. Území, které paša spravoval a ovládal, se označovalo jako pašalík. Výraz paša pochází z perského titulu "pádišáh", což je totéž co "vládce".Kdo je to, byl Paša? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Paša? Lidé, státní správa

Líbí se vám definice kdo je to Paša? Pak se podělte s vašimi známými a kamarády na Google+ nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to Prekluze? Znáte pojem Glukóza? Vzpomněli byste si na význam slova BOZP? Pamatujete si definici pojmu Filozofie?

Klíčová slova: formulace, termín, popis, etymologie, přesný výraz, pojem, přesný význam, význam, definice, státní správa, kdo to je, co znamená, význam pojmu, slovo, původ slova

Často hledané pojmy, osobnosti, výrazy, odborné termíny a slova

Co znamená Paša? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Paša? Kdo to byl Paša? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Paša? Definice pojmu Paša je v sekci státní správa. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Nemůžeme pravidelně aktualizovat všechny texty. Zkuste najít výraz, definici, slovo, termín kupříkladu v projektu Wikipedia, kde naleznete nejspíš podrobnější text. Berte prosím v úvahu, že stejná slova mohou mít více významů podle toho o jaký obor se jedná. Zkuste hledání odborného pojmu Paša i v jiné kategorii než je sekce státní správa.

Taky máte někdy KOPR? Tím nemyslíme zeleninu, ale trošku hanlivou avšak výstižnou zkratku.